اجرای خط کشی حریم ایستگاه های اتوبوس

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۶

💥مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهری شهرداری از خط کشی ایستگاه های اتوبوس در معابر سطح شهر خبر داد و گفت: در این طرح تمامی ایستگاه های اتوبوس خط کشی خواهدشد و به زودی خط کشی ایستگاههای تاکسی نیز آغازمیگردد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرضا سلمانی با اعلام این خبرعنوان کرد : ساماندهی وخط کشی ایستگاه های اتوبوس با هدف رفاه حال شهروندان وسهولت عبور و مرور اتوبوس می باشد که در این راستا عملیات اجرایی خط کشی استاندارد ، کف نوشته در ایستگاهها به همت پرسنل این سازمان آغاز گردیده است.

💢وی افزود : هدف از اجرای این طرح ، ایجاد نظم وحدت رویه در عبور و مرور در ایستگاه های اتوبوس و به تبع آن اعمال قانون جهت جلوگیری از توقف خودروهای شخصی در ایستگاهها می باشد که با مشخص نمودن حریم ایستگاه های مذکور و ممانعت پلیس از توقف سایر وسایط نقلیه در حریم مشخص شده کمک شایانی به تسهیل ترافیک معابر شهری خواهد نمود.

💢وی در ادامه گفت: ایستگاه های اتوبوس در هفته ی جاری در حال خط کشی می باشد که خط کشی ایستگاه های تاکسی نیز بتدریج در اولویت های بعدی انجام خواهد شد.

💢مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری در پایان بیان کرد : در کنار اقدامات ترافیکی اهمیت بهبود سیمای مبلمان شهری و هماهنگی بین عناصر مختلف شهری به لحاظ مباحث زیبا سازی در طرحهای ترافیکی و توسعه کیفی فضای شهر با هدف شکل گیری شهر انسان محور مورد تاکید می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید