المپیادمحلات؛ سکوی پرش استعدادهاست

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۹۰

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان به همت شهرداری پنج شنبه ۱۶ آبان ماه با حضور شهردار واعضای شورای اسلامی ، جمعی از مسئولین شهرستان ،ورزشکاران ؛ شهروندان در استادیدم تختی برگزار شد
این آیین ابتدا با حرکت مشعل دستی بوسیله دوچرخه سواران از گلزار شهدا و در ادامه مسیر اسکیت سواران و اسب سواران و در نهایت دونده ها آغاز شدو درادامه با روشن‌کردن مشعل المپیاد در استادیوم تختی توسط منصور پورمیرزایی قهرمان وزنه‌برداری معلولان کشور و نایب‌قهرمان جهان آغاز به‌کار کرد.

📌درحاشیه آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان ضمن عرض ارادت به ورزشکاران ،ورزش دوستان ود‌ست اندر کاران امر ورزش وسلامت عنوان کرد: هدف از برگزاری این رویداد ورزشی جدا از بحث ورزشی آن بحث ایجاد همدلی ؛دوستی و همکاری بین شهروندان است

💢مهندس محمدرضا عظیمی زاده عمده هدف این رویداد ورزشی راایجاد همدلی وهمراهی بین شهرداری ،هئیت های ورزشی ،اداره ورزش وجوانان وسایر نهادهای برگزار کننده و هچنین تمرینی برای چگونگی برگزاری و برقرای نظم در مسابقات ورزشی عنوان کردند.

💢شهردار بیان کرد: این رویداد ورزشی باعث رشد ورزش محلات و حساس شدن مردم نسبت به محلاتشان میشود و فرصتی برای افراد مستعد فراهم می آورد تا در این مسابقات استعداد ورزشی خود رانشان دهند.

💢ایشان اظهار امیدواری کردوافزود: این المپیاد ورزشی سال به سال توسعه پیدا کند چون در این مسابقات سن وجنسیت محدودیتی ندارد مردم محلات باهم تیم تشکیل بدهند وبا هم دوست وهمسو شوند

💢احمد انارکی‌محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شهرداری و شورای شهر و مسئولان هیأت‌های ورزشی بیان داشت: ورزش محلات می‌تواند استعدادهای خوب یچه‌های ما را به راحتی شناسایی کند.

💢وی تصریح کرد: با برگزاری این مسابقات در محیطی آرام در دل شهر باید بتوانیم با رشته‌های مختلف ادامه زنجیره قهرمان‌پروری را تقویت کنیم.

💢انارکی‌محمدی خاطرنشان کرد: برای خدمت، کشور نیازمند خدمت جوانان و پرورش نوجوانان است که سلامتی لازمه خدمت است.

💢نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: قهرمانانی همچون منصور پورمیرزایی افتخار شهر و کشور ما هستند.

💢وی عنوان کرد: هر پارکی توسط شهرداری در هر محله‌ای ایجاد شود یک زمین چمن برای برادران و سالنی برای خواهران در کنارش ایجاد خواهد شد، در شهرستان نزدیک به ۳۰ زمین چمن دیده شده که در برخی مناطق اجرا شده است.

💢رفیعی دبیر دومین المپیاد ورزشی‌ محلات شهر رفسنجان نیز در ‌این مراسم عنوان کرد: ۸۰۷ ورزشکار در این المپیاد از ۲۱ محله شرکت کرده اند و رقابت آنان در ۸ رشته ورزشی است و برگزار کننده این المپیادبیش از ۸۰ داور و مسئول هستند.

💢وی افزود: شور وهمدلی هدف برگزاری المپیاد است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید