آزمایشگاه ویروس شناسی با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال راه اندازی می شود.

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۵۹

📌آزمایشگاه ویروس شناسی به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری رفسنجان، با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در بیمارستان علی بن ابیطالب علیه السلام راه اندازی می شود.

💢حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان در حاشیه بازدید از روند آماده سازی فاز دوم سالن بحران در بیمارستان علی بن ابیطالب(ع)، ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی و ایثارگرانه کادر درمانی، آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری؛ خدماتی که در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا هستند ،گفت: با توجه به نیاز ضروری شهرستان رفسنجان به زیرساخت اساسی در درمان و تشخیص انواع ویروس خصوصا کرونا ویروس، مقرر شد سریعا جهت راه اندازی مرکز ویروس شناسی در بیمارستان علی بن ابیطالب علیه السلام اقدام شود.

💢رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ادامه داد: در همین راستا ۱۳ میلیارد ریال اعتبار برای خرید و تأمین تجهیزات این مرکز از سوی شورای اسلامی شهر اختصاص یافت.

💢وی با ابراز امیدواری از راه اندازی فوری آزمایشگاه ویروس شناسی با همکاری مشترک شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی، خاطرنشان کرد: احداث هلی پد در بیمارستان علی بن ابیطالب علیه السلام نیز از دیگر مصوبات شورای اسلامی شهر است که به سرعت توسط شهرداری در این مرکز درمانی اجرا خواهد شد.

💢رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در ادامه با اشاره به اینکه ضدعفونی معابر در شهر به صورت مستمر انجام می شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه به همت مجموعه خدمات شهری وآتش نشانی شهرداری و با همکاری خیریه ها، موکب ها و هیئات، بسیج و سپاه پاسداران سطوح عمومی شهربه طورمستمر ضدعفونی و پاکسازی میشوند که جا دارد از تلاش گسترده پرسنل و شهروندان در اجرای این فعالیت های انسان دوستانه و ارزشمند قدردانی کنیم.

💢حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان هم چنین با اشاره به تمدید عوارض شهرداری تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، تصریح کرد: با مصوبه شورای اسلامی شهر مهلت تمدید پروانه و پرداخت عوارض به دلیل جلوگیری از تجمعات و کاهش شیوع کرونا ویروس، تا پایان اردیبهشت سال آینده تمدید شد.

💢وی در ادامه از زحمات فرماندار محترم وادارات و نماینده محترم مردم و همراهی اصناف برای مقابله با گسترش ویروس کرونا نیز تشکروقدردانی کرد و گفت: خوشبختانه طبق گزارش دانشگاه علوم پزشکی روند شیوع کرونا در شهرستان رو به کاهش است و امیدواریم در سال جدید و ایام پیش رو سیر نزولی مبتلایان را شاهد باشیم.

💢رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان همکاری شهروندان در گسترش ویروس کرونا را ضروری برشمرد و با تأکید براینکه خطر ابتلا به ویروس بسیار جدی و خطرناک است، افزود: ان شاء الله با رعایت نکات بهداشتی توسط عموم مردم و ماندن در خانه، شهر از وجود هر گونه ویروس عاری گردد و سلامتی و شادابی شهروندان که برای ما بسیار حائز اهمیت است، تأمین شود.

💢حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان ضمن تبریک عید نوروز برای همه همشهریان عزیز ، از تلاش شهردارمحترم، معاونین و مدیران شهری شهرداری رفسنجان در آماده سازی شهر برای نوروز، به اجرای پروژه های زیباسازی قدردانی نمود واشاره کرد و گفت: در آستانه نوروز شاهد اقدامات مجموعه شهرداری در اجرای پروژه های زیباسازی هستیم که موجی از طراوت، سرزندگی و انرژی مثبت را در شهر ایجاد کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید