ازچشم دختران ببینیم

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۵۱

♻️از چشم دختران ببینیم ” اولین جشنواره تخصصی و ملی در رفسنجان

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرفیعی در گفتگو با خانه خشتی اظهار کرد: از سال ۹۶ با توجه به شورای جدید و شهردار منتخب رویکرد و نگاه شهرداری رفسنجان نسبت به مسائل فرهنگی نگاهی ویژه بوده است.

💢رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان تصریح کرد: تمام برنامه ها و فعالیت های شهرداری به صورت طرح های مطالعاتی، تیمی و در راستای مشارکت های مردمی صورت گرفته است.

💢وی با تاکید بر ارتباط عاطفی با مردم، نگاه ویژه عظیمی زاده شهردار رفسنجان را بعنوان یک فرصت کم نظیر در حوزه فرهنگی شهرستان دانست و گفت: نگاه و توجه ایشان در حوزه فرهنگی نقش آفرینی مردم را در اداره امور شهری پررنگ و ویژه کرد.

💢رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان ابراز داشت: فرهنگسرای رسانه با رویکرد و جهت‌گیری برنامه‌ها در راستای ارتقای سواد رسانه‌ای شهروندان و خبرنگاران، ارتباط تعاملی با اساتید فن و اصحاب رسانه‌ها و تربیت نیروی متعهد و متخصص رسانه‎ از میان جوانان علاقه‌مند، آموزش شهروندان در بهره‌گیری مثبت و هدفمند از ابزارها و وسایل ارتباطی نوین کار خود را آغاز کرده و به فعالیت هایی از جمله برگزاری کارگاه‌های آموزشی خبرنگاری، برپایی نشست های نقد و تحلیل کارشناسی با تأکید بر موضوعات روز در زمینه رسانه‌های مکتوب، تصویری، سینما، تئاتر، کتاب، ادبیات و ارائه و برگزاری جشنواره و نمایشگاه های فیلم و عکس می پردازد.

💢وی عنوان کرد: سال گذشته در فرهنگسرای رسانه جشنوارهایی برگزار شد یکی از جشنواره ها جشنواره و نمایشگاه عکس ” از چشم دختران ببینیم” بود که امسال برای دومین بار به صورت ملی برگزار خواهد شد.

💢رفیعی با بیان اینکه این جشنواره با هدف پاسداشت بانوان و دختران و شناسایی استعدادها در زمینه عکس و نقش آنها در جامعه برگزار می شود گفت: این جشنواره قرار بود به صورت شهرستانی برگزار شود ولی با توجه به استقبال زیادی که شد برای دومین بار به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در دو بخش موبایلی و دوربینی به صورت ملی برگزار می شود.

💢رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان تصریح کرد: جشنواره و نمایشگاه عکس ” از چشم دختران ببینیم” اولین جشنواره ای است که به صورت تخصصی و ملی در رفسنجان برگزار می شود.

💢وی با اشاره به اینکه کرونا بسیاری از خانواده و مردم را تحت تأثیر قرار داده است گفت: امسال بخش کرونا و قرنطینگی به عنوان بخش ویژه این جشنواره در نظر گرفته شده است.

💢رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان بیان کرد: سال گذشته مراسم افتتاحیه این جشنواره برگزار شد ولی امسال به دلیل محدودیت های ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی جشنواره در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

💢وی داوری جشنواره از دید آقایان را از دیگر تفاوت های این جشنواره عنوان کرد و گفت: امسال برخلاف سال گذشته قضاوت و داوری جشنواره از دید آقایان انجام می شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید