سه فرهنگسرا به طورهمزمان افتتاح خواهدشد

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷۸

♻️ شهردار رفسنجان از افتتاح سه فرهنگسرا به طور همزمان خبرداد

📌 به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری،شهردار رفسنجان ضمن افتتاح سه فرهنگسرا به طور همزمان عنوان کرد :رفسنجان اولین شهرستان پیشگام کشور در راه اندازی فرهنگسرای رسانه است،

💢مهندس محمدرضا عظیمی زاده بیان کرد: فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان در آستانه روز خبرنگارچهارشنبه۱۶مردادماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان افتتاح می شود.

💢وی افزود:فرهنگسرای رسانه مکانی برای اجتماع و تبادل نظر اصحاب رسانه خواهد بود، به عنوان یک پاتوق رسانه ای در آستانه روز خبرنگار به اصحاب رسانه تقدیم می شود.

💢شهردار بیان کرد:فرهنگسرای رسانه با تمرکز بر فعالیت های مرتبط با حوزه رسانه و مطبوعات، مکانی برای دورهمی ها و تعاملات اصحاب رسانه خواهد بود.

💢وی گفت :فرهنگسرای رسانه در مجتمع تجاری ستاره، فرهنگسرای ترنج دربلوار امام حسن (ع) و جوان در بوستان جوان واقع شده اند، به صورت همزمان افتتاح و به بهره برداری می رسند.

💢مهندس عظیمی زاده عنوان کرد:شهرداری رفسنجان به منظور ارتقاء فرهنگ شهروندی و افزایش تعاملات، خدمات اجتماعی و مشارکت شهروندان اقدام به ایجاد فرهنگسراها در نقاط مختلف شهر نموده است.

💢وی در پایان افزود:پیش از این فرهنگسرای خیام واقع در خیابان خیام توسط شهرداری راه اندازی و افتتاح شده است و به زودی شاهد بهره برداری از دو فرهنگسرای دیگر نیز خواهیم بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید