قهرمانان مردم

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۰۴

کلنگ احداث پروژه ایستگاه آتش نشانی شماره شش باحضور شهرداررفسنجان،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین شهرستان
با اعتبار ۱میلیاردو دویست میلیون تومان در خیابان علامه امینی جنب نیروگاه برق به زمین زده شد .

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان آیین کلنگ زنی احداث پروژه ایستگاه آتش نشانی شماره شش یکشنبه ۷ مهرماه همزمان با روز آتش نشانی وخدمات ایمنی باحضور شهرداررفسنجان،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین شهرستان با اعتبار ۱میلیاردو دویست میلیون تومان در خیابان علامه امینی جنب نیروگاه برق برگزار شد .

📌شهرداررفسنجان در آیین کلنگ زنی ساختمان آتش نشانی شماره شش و در جمع آتش نشانان، ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، یکی از مباحث ارزشمند در دوره جدید شهرداری و شورای اسلامی شهر را تحقق شهر امن عنوان کرد و گفت: شهر امن باید از همه ابعاد دارای امنیت باشد تا شهروندان در شهر احساس امنیت و آرامش کنند.

💢مهندس محمدرضا عظیمی زاده بیان کرد: وقتی برای شهر و شهروند آرامش بیاوریم، برای میهمان و گردشگر هم می توان امنیت به ارمغان آورد.

💢وی در ادامه با اشاره به اهمیت حفظ امنیت جانی در برابر حوادث و سوانح در آتش نشانی، تجهیز و بروزرسانی امکانات و نیروها را ضروری دانست و گفت: هنوز یکسری نقایص داریم که با همت شما باید رفع شود.

💢عظیمی زاده در ادامه بیان کرد: لازم بود ایستگاههای آتش نشانی با توجه به شعاع خدمت رسانی در سطح شهر اضافه شود که سال گذشته ایستگاه شماره پنج به مدت ۶ماه به بهره برداری رسید و امروز شاهد کلنگ زنی ایستگاه شماره شش هستیم.

💢مهندس محمدرضا عظیمی زاده از آغاز مطالعات برای احداث ایستگاه شماره هفت خبر داد و تصریح کرد: شهرداری علاوه بر داخل شهر به شهرهای همجوار، محدوده خارج شهر و جاده ها و مراکز صنعتی نیز خدمت رسانی می کند.

💢 وی در پایان افزود: خواهش ما این است که دوستانمان در آتش نشانی روز به روز با برنامه ریزی مدون و آموزش خود را به روز نگه دارند تا اتش نشانی پیشرو و امنیت ساز داشته‌ باشیم

📌در حاشیه این آیین مهندس محمد فتحیان عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان موفقیت کارهای عمرانی را منوط به کارهای فرهنگی اجتماعی دانست وعنوان کرد : اگر برای مسائل فرهنگی اجتماعی کار نشود زیرساخت‌هایی که ایجاد شده آسیب می‌بیند.

💢مهندس فتحیان بیان کرد: بودجه سال گذشته شهرداری رفسنجان ۱۸۰ میلیارد تومان بوده که برای تمام بخش‌ها و نقاط شهر در نظر گرفته شده همه نقاط شهر همزمان کار انجام می‌شود به نوعی رفسنجان به یک کارگاه ساختمانی تبدیل شده و حجم کاری در این دوره بی‌نظیر است.

💢عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان تصریح کرد: سال ۹۸ دو، سه پروژه خیلی خوب شامل خیابان ارجمندی، خیابان انقلاب و بلوار امام رضا(ع) استارت خورده و در دو سال باقیمانده شورا در بزرگراه خلیج فارس روگذر خوبی توسط مشاور دیده شده است که احداث خواهد شد.

📌در حاشیه آیین کلنگ زنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان با تبریک ۷ مهرماه روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی عنوان کرد: ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۶ مناطق رحمت‌آباد، جعفرآباد و ماهونک را پوشش می‌دهد چون بعد مسافت این مناطق تا بقیه ایستگاه‌ها تقریبا زیاد بود.

💢مهندس علی رمضانی نژاد‌ با اشاره به عملکرد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان رفسنجان از مهرماه سال گذشته تا کنون بیان کرد: سه دستگاه خودرو، دو دستگاه اطفای حریق و دو دستگاه موتورسیکلت امداد و نجات به مجموعه آتش‌نشانی اضافه شده و بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان تجهیزات خریداری شده و به سازمان تزریق شده است.

💢وی افزود: مردم قبلا از دیررسیدن خودرو آتش نشانی به محل حادثه گله مند بودند و بنابراین روی خودروها دوربین نصب کردیم و همزمان که اعزام می‌شوند هم از بیرون هم داخل فیلمبرداری می‌شود ضبط مکالمات نیزانجام میشود واینکار از سال گذشته انجام و مکان حادثه هم توسط جی پی اس ثبت می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید