دومین جشنواره عکس دختران و بانوان برپا می شود

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۴۰

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان ضمن بیان اینکه بخشی از خدمات شهرداری ها به مردم انجام برنامه ها و اقدامات فرهنگی و اجتماعی می باشد، مطرح کرد: جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری می تواند نقش مهمی در مشارکت و همراهی شهروندان با مدیریت شهری داشته باشد.

💢مهندس عظیمی زاده با بیان اینکه دومین دوره جشنواره عکس ازچشم دختران ببینیم در آستانه میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) برپا می شود، عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته استقبال بسیار خوبی از این رویداد فرهنگی اجتماعی شد و خاطره خوشی از جشنواره در اذهان و عموم شهروندان به جای ماند.

💢وی با اشاره به اینکه رویدادهای فرهنگی و هنری منجر به کشف و شکوفایی استعدادهای جدید و نو خواهد شد، افزود: امیدواریم این دوره از جشنواره نیز همچون گذشته با کیفیت و اقبال عمومی مواجه گردد و بتوانیم در جلب مشارکت حداکثری بانوان و دختران که بخش مهمی از جامعه را تشکیل می دهند، موفق عمل کنیم.

↙️لازم به توضیح است که دومین جشنواره و نمایشگاه عکس «از چشم دختران ببینیم» به همت مدیریت فرهنگی اجتماعی و فرهنگسرای رسانه شهرداری از اول خرداد تا ششم تیر ماه برگزار می‌گردد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید