يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ − ۱۰:۲۰
با حضور شهردار رفسنجان؛

مشکلات اهالی محله خلیل آباد بررسی شد

علی اکبر پورمحمدی شهردار رفسنجان با حضور در مسجد جامع خلیل آباد ضمن بررسی مشکلات اهالی، به سوالات آنان پاسخ گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، در این بازدید که شورای معاونین شهرداری رفسنجان نیز حضور داشتند، علی اکبر پورمحمدی با اشاره به فعالیت های عمرانی شهرداری از سال گذشته تاکنون، اظهار کرد: با توجه به تأثیر مسائل و مشکلات اقتصادی کشور بر شهرداری در سال ۹۴ و تداوم آن در سال جاری، این مجموعه تلاش کرده فعالیت های خود را در بخش عمرانی ادامه دهد.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه آسفالت کامل خلیل آباد طی روزهای آتی انجام می شود، افزود: افزایش جمع آوری زباله از دو روز به سه روز در هفته و ساماندهی آسفالت از جمله اقدامات شهرداری در این محل خواهد بود.

وی به نصب وسایل بازی کودکان در پارک خلیل آباد در یک ماه آینده خبر داد و با اعلام مهلت نهایی به اهالی جهت صدور پروانه ساخت، تصریح کرد: صاحبان منازل مسکونی و مغازه های احداث شده در سال های قبل از ۸۲، تا ۲۲ آذر ماه سال جاری مهلت دارند برای صدور عدم خلاف یا پایان کار خود اقدام کنند.

پورمحمدی با تأکید بر اینکه شهرداری رفسنجان از خرداد ماه سال ۱۳۸۶، به طور متوسط هر ماه دو خیابان احداث کرده است، گفت: سالانه بیش از ۴۰ هزار ماشین شن به صورت رایگان در کوچه ها استفاده می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه نیمی از هزینه آسفالت در شهر توسط مردم پرداخت می شود، از دریافت تنها ۳۰ درصد هزینه آسفالت کوچه های خلیل آباد توسط شهرداری از اهالی خبر داد و گفت: اهالی روستا به همین منظور می توانند از ۲۲ خرداد تا ۲۲ آذر به مدت شش ماه به شهرداری منطقه یک مراجعه نمایند.

شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه لکه گیری آسفالت خلیل آباد در روزهای آینده انجام می شود، یادآور شد: هزینه آسفالت از خانواده های شهید و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی دریافت نمی شود.

اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور اهالی پایان بخش برنامه های شهردار رفسنجان در این دیدار بود.

خلیل آباد در حومه شرقی رفسنجان واقع شده است.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.