يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ − ۰۸:۵۷
عصر دیروز انجام شد؛

بازدید شهردار رفسنجان از محله اسدآباد

شهردار رفسنجان عصر دیروز ضمن بازدید از محله اسدآباد، در مسجد مهدیه این محله حضور یافت و با مردم دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، علی اکبر پورمحمدی عصر دیروز و در آستانه میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع)، در جمع مردم محله اسدآباد از استقرار کارشناس ناظر آسفالت در کوچه ها خبر داد و گفت: از هفته آینده کارشناس مربوطه هزینه آسفالت کوچه های محله اسدآباد را برآورد می کند.

شهردار رفسنجان با تأکید بر اینکه هزینه آسفالت از خانواده شهدا و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی دریافت نمی شود، اظهار کرد: ساکنین این محل از تخفیف ۲۰ درصدی برای آسفالت کوچه ها برخوردار شده و تنها ۳۰ درصد کل هزینه را بایستی تا پایان تیر ماه پرداخت کنند.

پورمحمدی ساماندهی فضای سبز، نصب وسایل بازی در پارک جوادالائمه و تعمیر پیاده رو و جداول را از دیگر اقدامات شهرداری در این محله برشمرد و گفت: حضور مردم با خانواده ها در افزایش امنیت پارک مؤثر است.

وی با بیان اینکه مسجد پیامبر اعظم (ص) مجموعه ای با کاربری فرهنگی است، گفت: احداث این مسجد تازه تأسیس در مجاورت پارک به رشد فرهنگی این منطقه کمک خواهد کرد.

ساماندهی رودخانه صادق آباد از بلوار خلیج فارس تا بلوار امام حسین (ع) و تعمیر پیاده روهای بلوار امام حسین (ع) از دیگر وعده های شهردار رفسنجان در جمع مردم اسدآباد بود.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.