پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ − ۱۲:۲۷
از ابتدای مهر ماه اجرا می شود؛

افزایش نرخ کرایه اتوبوس های شرکت واحد رفسنجان

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری رفسنجان با اشاره به افزایش نرخ کرایه اتوبوس های شرکت واحد از ابتدای مهر ماه، گفت: جابجایی دانش آموزان در روز بازگشایی مدارس رایگان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، یدالله آذرنگ از افزایش نرخ کرایه اتوبوس های شرکت واحد همزمان با آغاز فصل بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: از ابتدای مهر ماه نرخ جابجایی مسافران در مرکز شهر از ۴۰۰ تومان به ۵۰۰ تومان افزایش می یابد.

وی افزود: در همین راستا نرخ کرایه اتوبوس برای روستاها و مراکز دانشگاهی (ولیعصر(عج)، آزاد و پیام نور) با یکصد تومان افزایش، ۸۰۰ تومان محاسبه می شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری رفسنجان هم چنین به وجود ۵ باجه ویژه شارژ الکترونیک در سطح شهر اشاره کرد و افزود: شهروندان برای دریافت و یا شارژ کارت الکترونیک خود می توانند به مراکز ویژه سازمان اتوبوسرانی در خیابان های شهدا، امام (ره)، عباسیه، میدان انقلاب و داانشگا  ه ولی عصر(عج) مراجعه کنند.

آذرنگ با بیان اینکه کلیه مسیرهای شهری و روستایی به سیستم بلیت الکترونیک مجهز شده اند، تأکید کرد: شهروندان تا حد امکان از پرداخت وجه نقد به رانندگان خودداری نموده و از کارت الکترونیک استفاده کنند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.