يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ − ۱۳:۵۱
معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان اعلام کرد؛

افزایش استقبال شهروندان از دفن متوفیان در بهشت زهرا(س)

معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان از افزایش استقبال شهروندان برای دفن متوفیان در بهشت زهرا(س) نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حسن علینژاد با اعلام این خبر افزود: با توجه به مسافت سه کیلومتری آرامستان از مرکز شهر و وجود قبرستان های پراکنده در سطح روستاها، خوشبختانه استقبال شهروندان از دفن متوفیان در بهشت زهرا(س) نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه کلیه اقدامات مربوط به شستشوی اموات در غسالخانه های مجهز و تفکیک شده آرامستان انجام می شود، اظهار کرد: اقدامات مربوط به شستشوی امواتی که در خارج بهشت زهرا(س) دفن می شوند نیز در غسالخانه آرامستان انجام می شود.

وی در ادامه از ثبت بیش از ۲۰۰ متوفی در سه ماهه دوم سال جاری در آرامستان شهرداری رفسنجان خبر داد و افزود: در فصل تابستان بیش از ۶۰ متوفی در بهشت زهرا(س) دفن شده اند.

علینژاد با بیان اینکه آرامستان شهرداری رفسنجان با مجموع ۲۰۰ هکتار و با دارا بودن امکاناتی از قبیل فضای سبز، فضای فیزیکی مناسب شامل ساختمان مجهز غسالخانه ویژه آقایان و بانوان و سالن های انتظار و نماز آماده خدمات دهی به شهروندان است، تصریح کرد: حضور روحانی مستقر جهت اقامه نماز و پاسخ به مسائل شرعی مربوط به اموات از دیگر امکانات موجود در بهشت زهرای رفسنجان است که با هدف جلب رضایت شهروندان انجام گرفته و تاکنون نیز مورد اقبال عمومی واقع شده است.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.