پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ − ۰۸:۴۸
مدیرعامل پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان خبر داد؛

اعزام بیش از ۵۳۰۰ زائر اربعین با ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز شلمچه

مدیرعامل پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان از اعزام بیش از ۵۳۰۰ زائر اربعین با ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز شلمچه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، محمدرضا سلمانی با اشاره به اعزام بیش از ۵۳۰۰ زائر اربعین با ناوگان حمل و نقل عمومی به مرز شلمچه، افزود: سرویس دهی به زائرین اربعین از شهرستان رفسنجان به مرز شلمچه با ۱۲۲ دستگاه اتوبوس از پانزدهم آبان ماه آغاز شده و ادامه دارد.

وی با اشاره به افزایش استقبال شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی جهت سفر به کربلا نسبت به سال گذشته، اظهار کرد: پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان به عنوان ناوگان کمکی به شهرهای همجوار از قبیل زرند، شهربابک و کرمان نیز سرویس دهی کرده است.

مدیرعامل پایانه مسافربری شهرداری رفسنجان با اشاره به انجام منظم کلیه سفرهای بین شهری در مدت اعزام زائرین اربعین، گفت: با توجه به اینکه در این مدت بسیاری از اتوبوس ها برای اعزام زائرین در نظر گرفته شد، تلاش کردیم در سفرهای بین شهری وقفه ای صورت نگیرد و مسافران با مشکل مواجه نشوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعدادی از اتوبوس های این پایانه برای برگشت زائرینی که از مرز شلمچه وارد کشور می شوند، اعزام شده اند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.