شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ − ۱۴:۰۱
به منظور حضور پرشور و گسترده انجام شد؛

ارائه خدمات شهرداری رفسنجان به مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شهرداری رفسنجان به منظور گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ارائه خدمات به مردم رفسنجان در جشن پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، سازمان های اتوبوسرانی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، معاونت های فرهنگی و  اجتماعی و خدمات شهری با ارائه خدمات گوناگون در طول مسیر و پیش از شروع راهپیمایی امکان حضور گسترده مردم را فراهم کردند.

اختصاص بیش از ۳۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی مردم از مسیرهای مختلف شهری و روستاهای حومه به میدان بسیج و بازگرداندن آنان پس از اقامه نماز جمعه از اقدامات سازمان اتوبوسرانی شهرداری رفسنجان، تنظیف و رفت و روب مسیر راهپیمایی پیش و پس از آغاز مراسم و پاکسازی مسیرهای منتهی به مصلی امام خامنه ای(مدظله العالی)، همکاری با بسیج دانش آموزی برای جلوگیری از وقوع حادثه هنگام آتش زدن نماد آبلیسک نیز از جمله اقدامات معاونت خدمات شهری و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رفسنجان بود که با همکاری پرسنل انجام شد.

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان نیز به منظور فراهم نمودن امکان حضور پرشور مردم، در ایام پیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدام به نصب و اطلاع رسانی برنامه ها از طریق طراحی و چاپ بنر نمود.

ارائه خدمات آتش نشانی از قبیل آموزش و آشنایی مردم با نحوه کار با ماشین فوتون امداد و نجات و اعزام دو خودروی آتش نشانی در طول مسیر راهپیمایی از دیگر اقدامات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رفسنجان بود.

لازم به ذکر است پایگاه بسیج مقداد شهرداری رفسنجان نیز ضمن برقراری انتظامات مسیر راهپیمایی، ایستگاه صلواتی برای پذیرایی از شهروندان برپا کرد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.