پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ − ۱۳:۱۴
همزمان با آغاز سال نو انجام شد؛

دیدار جانشین فرماندهی نیروی انتظامی رفسنجان با شهردار

سرهنگ خلیلی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان به همراه جمعی از کارکنان نیروی انتظامی با علی اکبر پورمحمدی شهردار رفسنجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان به مناسب سال نو سرهنگ خلیلی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان به همراه جمعی از کارکنان نیروی انتظامی با علی اکبرپور محمدی شهردار رفسنجان دیدار و گفتگو کردند.

در دیدار علی اکبر پورمحمدی با بیان اینکه نشاط اجتماعی بر کاهش آسیب های اجتماعی تاثیر مستقیم دارد، اظهارداشت:  شهرداری و نیروی انتظامی در ارتباط مستقیم با شهروندان هستند و بیشترین مراجعات مردمی را دارند و هماهنگی و همکاری این دو نهاد در جلب رضایت شهروندان بسیار موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه همان‌طور که ناجا متولی نظم و امنیت در جامعه است، شهرداری نیز با انجام اقدامات مربوط به زیباسازی شهر نقش مهمی در روحیه و روان شهروندان ایفا می‌‌کند، خاطر نشان کرد: زیبا سازی شهر، روحیه بشاش و بانشاط در شهروندان ایجاد خواهد کرد و این موضوع می‌تواند در کاهش بزه و ناهنجاری‌های اجتماعی مؤثر واقع شود.

سرهنگ خلیلی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان نیز با بیان اینکه تعامل و همکاری ناجا با شهرداری در سال جاری می تواند موجب امنیت پایدار در رفسنجان باشد خاطرنشان ساخت: باید به دور از جزئی نگری و بخشی نگری، مسائل و مشکلات موجود از جمله نحوه رانندگی و فرهنگ ترافیک را با نگاه منتقدانه مورد آسیب شناسی و دلایل و عوامل آن را مورد ریشه یابی قرار دهیم. وی ضمن اشاره به تعاملات بین شهرداری و نیروی انتظامی، کاهش ۳۲ درصدی تصادفات درون شهری و کاهش ۸ نفری تصادفات فوتی در سال گذشته را نمونه ای از ثمره این تعاملات دانست.

سرهنگ خلیلی با بیان اینکه جلب اعتماد مردم مهمترین دغدغه شهرداری و پلیس است، افزود:: امروز انتظارات مردم از سازمان های خدمات رسان در حال افزایش است و نهادهایی چون پلیس و شهرداری که بیشترین خدمات دهی به مردم را بر دوش دارند از این قاعده مستثنی نیستند.

این مقام انتظامی با ابراز امیدواری در ایجاد شهری پرنشاط با همکاری دستگاه های مختلف، اظهارداشت: امیدواریم در سال جاری، در سایه همراهی و تعامل مناسب پلیس و شهرداری رضایت مردم را به صورت کامل به دست آوریم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.