سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۰
معاون خدمات شهری خبر داد؛

آغاز طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر رفسنجان

معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان از آغاز طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر با هماهنگی فرمانداری و با همکاری نیروی انتظامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حسین مهدی زاده با اشاره به اینکه طرح شناسایی و جمع آوری متکدیان از سطح شهر از روز گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: در این طرح متکدیانی که در سطح خیابان ها و معابر اصلی و فرعی شهر اقدام به تکدی گری نموده اند، جمع آوری می شوند.
وی با بیان اینکه طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر در طول سال ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز جمع آوری متکدیان از سطح شهر در دستورکار شهرداری قرار گرفت و طی آن متکدیان شناسایی و برای ساماندهی به مراکز مربوطه تحویل داده شدند.
معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان با اشاره به اهمیت و تأثیر نقش شهروندان در کاهش این آسیب اجتماعی، تصریح کرد: شهروندان محترم به جای پرداخت پول به این افراد که اکثراً نقش افراد نیازمند را ایفا می کنند و نیازمند واقعی نیستند و موجب افزایش گداپروری در جامعه می شوند، می توانند جهت پرداخت کمک های نقدی و غیرنقدی خود به مراکزی چون کمیته امداد و بهزیستی مراجعه نمایند.
وی یادآور شد: شهروندان محترم در صورت مشاهده یا برخورد با متکدیان در سطح شهر می توانند با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس گرفته و یا مراتب را جهت شناسایی و اطلاع به فرمانداری و نیروی انتظامی اعلام کنند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.