يكشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ − ۱۱:۲۴
تمدید مجدد فروش املاک شهرداری رفسنجان؛

جزییات نحوه فروش زمین مزایده ای در شهرداری با کاربری های مختلف

معاون شهرسازی شهرداری رفسنجان ضمن اعلام تمدید مجدد فروش املاک شهرداری، جزییات نحوه فروش املاک مزایده ای در رفسنجان با کاربری های مختلف را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حسین میرزایی با اعلام این خبر افزود: فروش مزایده ای زمین در سطح شهر رفسنجان بنا به مصوبه شورای اسلامی شهر از ماه گذشته آغاز گردید و طی دو مرحله نزدیک به ۲۰۰ قطعه فروخته شد.
وی با بیان اینکه مرحله اول فروش املاک مزایده ای تا ۲۱ تیرماه ادامه داشت، اظهار کرد: به دنبال استقبال گسترده همشهریان از شرکت در مزایده عمومی، این مهلت تا تاریخ چهارم مرداد ماه تمدید گردید و پس از آن با توجه به درخواست های متعدد شهروندان مجدداً تا تاریخ ۱۸ مردادماه تمدید شد.
میرزایی ادامه داد: در حال حاضر حدود ۲۰ درصد از املاک قابل فروش شهرداری با کاربری های مسکونی، تجاری، انبار و آموزشی به مزایده گذاشته شده که از این تعداد ۳۰ درصد به فروش رفته است.
معاون شهرسازی شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه این مزایده طبق روال سال های گذشته توسط شهرداری انجام گرفته است، تأکید کرد: اسناد زمین های مذکور تفکیکی بوده و دارای اعتبار و وجه قانونی می باشد.
میرزایی خاطرنشان کرد: هم اکنون و مشابه مرحله قبل، مشاوره به داوطلبین برای متقاضیان در واحد املاک شهرداری مرکزی در نوبت صبح به صورت حضوری و در نوبت عصر به صورت تلفنی ارائه می گردد.
وی با بیان اینکه در مزایده های قبلی نارضایتی هایی مبنی بر عدم اطلاع رسانی شهروندان در خصوص فروش مزایده ای وجود داشت، افزود: تلاش کردیم برای جلب رضایت مردم و آگاهی عمومی تبلیغات در حد گسترده تری انجام شود تا امکان حضور و مشارکت حداکثری شهروندان محترم فراهم شود.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.