دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ − ۰۹:۵۴
طی سه ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

افزایش صدور پروانه فعالیت خودروهای دیزلی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری رفسنجان از افزایش صدور پروانه فعالیت خودروهای دیزلی در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، محسن حاج غلامرضایی با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون برای بیش از ۱۱۰ دستگاه خودروی دیزلی درون شهری پروانه فعالیت صادر شده است.
وی با اشاره به اینکه از سال گذشته برای تشکیل پرونده خودروهای دیزلی سطح شهر در سایت ساماندهی سوخت خودروهای دیزلی بار و مسافر درون شهری تلاش گسترده ای از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری رفسنجان انجام گرفته است، اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال ۱۷۰ نفر جهت تکمیل مدارک برای دریافت پروانه فعالیت به سازمان مراجعه کرده اند .
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: در حال رایزنی برای اجرای امور مربوطه از طریق شرکت پست هستیم تا در آینده ای نزدیک این کار با سهولت و سرعت بیشتری انجام گیرد.
محسن حاج غلامرضایی در ادامه با بیان اینکه ثبت نام در سامانه تخصیص سوخت ناوگان برای خودروهای با سوخت دیزل همچنان دایر می باشد، تصریح کرد: دارندگان این دسته از خودروها می توانند برای ثبت نام به سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصیص سوخت ناوگان به نشانی www.utcms.ir  مراجعه نمایند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.