چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ − ۱۳:۵۱
سرپرست شهرداری منطقه یک خبر داد؛

رفع بیش از ۱۴۰ مورد سدمعبر در سه ماهه نخست امسال

سرپرست شهرداری منطقه یک از رفع بیش از ۱۴۰ مورد سدمعبر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، علی جعفری با اشاره به اینکه معاونت خدمات شهری منطقه یک در سه ماهه ابتدای امسال اقدام به رفع بیش از ۱۴۰ مورد سدمعبر نموده و برای بیش از ۱۵۰ مغازه و کارگاه متخلف اخطاریه صادر شده است، اظهار کرد: بیشترین میزان رفع سدمعبر در خرداد ماه سال جاری بوده است.
وی در ادامه از جمع آوری ۴۵ مورد وسایل دستفروشان و افاغنه طی سه ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: در این مدت بیش از ۲۷۰ مورد ماشین دوره گرد در سطح منطقه یک توقیف شده است.
علی جعفری با اشاره به جمع آوری ۳۶ مورد مصالح ساختمانی و وسائل بنایی در فصل بهار، از شهروندان خواست جهت انجام امور مربوط به ساختمان سازی هماهنگی لازم را با شهرداری بعمل آورند و از قرار دادن وسایل مذکور در محل عبور عابران و خودروها خودداری نمایند.
سرپرست شهرداری منطقه یک هم چنین از جمع آوری نزدیک به ۲۰۰ تابلوی غیرمجاز و نصب شده در شهر توسط معاونت خدمات شهری منطقه یک خبر داد و گفت: طی سه ماهه ایتدای سال جاری به طور متوسط هر ماه ۶۵ مورد تابلوی غیرمجاز در سطح منطقه یک جمع آوری شده است.
وی به تعطیلی و جلوگیری از ساخت و ساز ۶۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در سطح منطقه در فصل بهار اشاره کرد و افزود: بازرسی های لازم جهت کنترل پروانه های صادر شده در سطح منطقه به صورت روزانه انجام می شود و طی سه ماهه ابتدای امسال بیش از ۱۰۰ مورد پروانه صادر شده در حال ساخت و ساز کنترل گردیده است.
علی جعفری در ادامه با بیان اینکه همکاری معاونت خدمات شهری با برنامه های فرهنگی هنری در طول تابستان ادامه دارد، تصریح کرد: هرساله اقدامات مناسب برای برپایی مناسب برنامه های تابستان در بوستان جوان از سوی معاونت خدمات شهری انجام می گیرد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.