جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ − ۱۰:۱۱
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری عنوان کرد؛

مشارکت شهرداری رفسنجان در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید قاسم نظری

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری از مشارکت مطلوب و همه جانبه شهرداری در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم قاسم نظری در رفسنجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، احمد محمدی مدرس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و با اشاره به بازگشت پیکر شهید قاسم نظری از شهدای تیپ فاطمیون، از همکاری و مشارکت شهرداری در این آیین خبر داد و گفت: شهرداری رفسنجان با اجرای تبلیغات محیطی در سطح شهر ضمن اطلاع رسانی مراسم تشییع و خاکسپاری شهید از طریق تهیه، چاپ و نصب بنر، امکان حضور شهروندان و خانواده های شهدای افغانستانی در مراسم را با اعزام بیش از ۱۰ دستگاه اتوبوس فراهم نمود.
وی با بیان اینکه خانواده شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با همکاری سازمان اتوبوسرانی در محل حاضر شده و ضمن شرکت در مراسم تشییع به سمت گلزار شهدا منتقل گردیدند، تصریح کرد: این بزرگواران ضمن انتقال از مهمانشهر به سمت محل برگزاری مراسم و گلزار شهدا، پس از پایان مراسم به مهمانشهر بازگشتند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری رفسنجان هم چنین از حضور مستمر خودروهای آتش نشانی در مسیر تشییع پیکر شهید خبر داد و گفت: پیش از آغاز مراسم آماده سازی و تنظیف مسیر تشییع و محل گلزار شهدا توسط پرسنل معاونت خدمات شهری نیز انجام شد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.