شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ − ۰۹:۴۳
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رفسنجان اعلام کرد؛

بارگیری بیش از ۲۶۰۰ کامیون نخاله ساختمانی از سطح شهر

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رفسنجان از بارگیری بیش از ۲۶۰۰ کامیون نخاله ساختمانی از سطح شهر طی روزهای اخیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حسین مهدی زاده با بیان اینکه تخلیه نخاله های ساختمانی در معابر و گذرگاه ها به صورت غیرمجاز و به دور از چشم مأموران شهرداری منجر به ایجاد چهره زشت و نازیبا در شهر می شود، اظهار کرد: جمع آوری نخاله های ساختمانی اخیراً به صورت جدی آغاز شده و طی روزهای اخیر بیش از ۲۶۰۰ کامیون بارگیری شده است.
وی تخلیه نخاله های ساختمانی در مسیر رودخانه ها را موجب مسدود شدن مسیر و جاری شدن سیلاب هنگام بارندگی و خسارات بعدی دانست و افزود: این اقدام غیرمجاز و غیرمنصفانه علاوه بر آلودگی محیط زیست، باعث از بین رفتن مرغوبیت خاک و زمین های مزروعی شده و جمع آوری آن توسط شهرداری هزینه های هنگفت مالی در بردارد.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رفسنجان در ادامه تأکید کرد: نخاله های ساختمانی الزاماً می بایست توسط مالکین به وسیله خودروهای مجاز از محل بارگیری و به میدان نخاله انتقال و تخلیه شوند.
مهدی زاده هم چنین در ادامه تخلیه نخاله های ساختمانی در محلی به جز میدان اصلی تخلیه توسط رانندگان کامیون ها و سایر وسایل نقلیه حمل نخاله را مستوجب پرداخت جریمه بیان کرد و گفت: در صورت مشاهده این عمل غیرمجاز خاطیان ملزم به پرداخت جریمه سنگین شده و علاوه بر توقیف خودرو، بایستی نخاله های تخلیه شده را مجدداً بارگیری نمایند.
وی با اشاره به اینکه ساماندهی وسائط نقلیه سنگین و همکاری مردم فهیم با حوزه معاونت خدمات شهری، از این معضل جلوگیری خواهد کرد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده این قبیل اقدامات، مراتب را به حوزه معاونت خدمات شهری اعلام و یا به نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی گزارش دهند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.