شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ − ۱۲:۰۱
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان عنوان کرد؛

انتخاب شهردار توانمند اولویت اول است نه بومی بودن یا نبودن

حجت الاسلام علی هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان گفت: شاخصه توانمندی بر بومی بودن یا نبودن ارجحیت دارد؛ زیرا معتقدیم شهر رفسنجان دیگر فرصت آزمون و خطا ندارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام علی هاشمیان رئیس شورای شهر با بیان اینکه رزومه کاری ۱۵ نفر جهت تصدی پست شهرداری رفسنجان در دست بررسی است، اظهار کرد: اعضاء شورا در جلسات متعدد و پس از انتخابات با دقت کامل درصدد انتخاب شهرداری توانمند هستند و برای آن ملاک های مشخصی دارند که شاخصه توانمندی بر بومی بودن یا نبودن ارجحیت دارد زیرا معتقدیم شهر رفسنجان دیگر فرصت آزمون و خطا ندارد.
رئیس شورای شهر رفسنجان گفت: براساس قانون، شورا می تواند تا سه ماه سرپرست معرفی نماید که امیدواریم زودتر از پایان وقت قانونی شهرداری کارآمد و لایق مردم فهیم رفسنجان معرفی نمائیم.
وی افزود: شهروند محوری و مردم محوری اولویت اصلی برنامه های شورای شهر رفسنجان است که براساس آن برنامه ریزی خواهیم کرد و با توجه به مطالب رصد شده و در نظرگرفتن مطالبات مردم حرکت خواهیم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در خصوص طرح هایی که در حال حاضر در دست اقدام می باشد نیز گفت: با توجه به بازدیدهایی که به همراه اعضای شورا از نقاط مختلف شهر صورت گرفته طرح ها از نظر اهمیت در حال بررسی است و با توجه به بدهی های سنگین شهرداری و پائین بودن موجودی حسابها بعضی پروژه ها متوقف اما پروژه های مهم تا بهره برداری کامل ادامه خواهند یافت .
رئیس شورای شهر رفسنجان ادامه داد: به رویکرد زیباسازی شهر توجه خاص داریم و حرکت دادن رفسنجان به سمت شهری زیبا مد نظر است و در کنار شهرداری توانا از نظرات کارشناسان خبره  و حمایت مردم و مسئولین که دغدغه پیشرفت رفسنجان را داره بهره خواهیم گرفت.
حجت الاسلام علی هاشمیان با اشاره به اینکه نیاز به زمان داریم تا برنامه ریزی و براساس یک برنامه مدون حرکت کنیم، افزود: از مردم عزیز رفسنجان درخواست داریم صبر پیشه کنند و روحیه پرسشگری داشته باشند زیرا مردم پرسشگر مسئولان را پاسخگو خواهند کرد.
رئیس شورای شهر رفسنجان خاطرنشان کرد: شهردار توانمند کسی است که بتواند برای شهرداری تولید درآمد کند، هزینه های جاری را کاهش و طرح های مختلف را اولویت بندی و از ظرفیت بالای نیروهای متعهد و متخصص شهرداری که بحمدا... کم نیستند بیشترین بهره را ببرد. سعی مان این است در انتخاب شهردار توانمندی را فدای سرعت نکنیم اما در اولین فرصت نسبت به معرفی شهردار جدید اقدام خواهیم کرد ضمن این که هم اکنون و با انتخاب آقای مهندس مختاری که از نیروهای باتجربه و توانمند شهرداری هستند به عنوان سرپرست و با همکاری پرسنل شریف شهرداری امورات عمرانی و خدماتی شهر در حال انجام و هیچگونه وقفه ای در کارها صورت نگرفته است.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.