يكشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۵
با حضور مسئولین؛

اختتامیه دومین مسابقه شو سواره اصیل اسبان فلات ایران برگزار شد

اختتامیه دومین مسابقه شو سواره اصیل اسبان فلات ایران جام طلای سبز با حضور مسئولین شهرستان در مجتمع فرهنگی ورزشی آیت ا... هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، در این مراسم که شب گذشته در محل مجتمع فرهنگی ورزشی آیت ا... هاشمی رفسنجانی و با حضور مهندس انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، مهندس ملانوری فرماندار، مهندس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر، مهندس پاکزاد نائب رئیس شورای اسلامی شهر، مهندس فتحیان، مهندس بهشتی پور و سرکار خانم نوری از اعضای شورای اسلامی شهر، مهندس مختاری سرپرست شهرداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، بهترین اسب های شو سواره انتخاب و از قهرمان قهرمانان در دو گروه مادیان و نریان با اهدای حکم قهرمانی، لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل  به عمل آمد.
در این دوره از مسابقات که به مدت سه شب و به همت هیئت سوارکاری شهرستان، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان در دهه ولایت و همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار گردید، برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان مطرح کشوری و استانی اجرا شد.
 

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.