يكشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۹
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان:

نظارت مردم بر رفتار مسئولین موجب توسعه و ساخت شهری آباد می شود

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان گفت: هر چه حضور مردم پررنگ تر باشد، امنیت در جامعه بالاتر بوده و مسئولین بهتر به وظایفشان اهمیت داده و شهری زیبا را می توانیم رقم بزنیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان در جمع ده هزارنفره مردم رفسنجان در مجتمع فرهنگی ورزشی آیت ا... هاشمی رفسنجانی، ضمن تبریک عید غدیر گفت: امشب مجلس عید غدیر توسط منتخبین شما در شورای اسلامی شهر رفسنجان برگزار گردید، به همه شما شهروندان عزیز رفسنجانی که همیشه پشتوانه و همراه ما بوده اید؛ چه دختر، چه پسر، چه مرد و چه زن تبریک عرض می کنم و از همه اقشار شرکت کننده در جشن و دست اندرکارانی که زحمت این مراسم را کشیدند، تشکر می کنم.
رئیس شورای اسلامی شهر عید غدیر خم را از مهم ترین و بزرگترین اعیاد مسلمانان و شیعیان دانست و اظهار کرد: در میان همه روزها مهم ترین و بزرگترین روزی که در اسلام نامگذاری شده است، غدیرخم می باشد؛ به دلیل اینکه اکمال دین در این روز به دست نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدا...(ص) اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم با همت و همراهی شما مردم این شهر و شهرستان، منویات حکومت علوی را با اخلاق مداری در منطقه خودمان پیاده کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با اشاره به برگزاری جشن های فصلی توسط شورای شهر طبق وعده قبلی، تصریح کرد: بنا داریم هر فصل یک مراسم به مناسبت اعیاد، روزها و ایام ولادت داشته باشیم؛ ان شاء ا... مراسم بعدی ما در آذرماه برگزار خواهد شد و روز آن را عنوان خواهیم کرد.
وی افزود: بنای ما بر این است که شورا در این سه ماه هم گزارش کار خود را به مردم بدهد و هم باعث شادی و فرح اجتماع عظیم مردم با حضور هنرمندان بسیار خوب و عالی رتبه کشوری گردد.
حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان نظارت مردم بر رفتار مسئولین را موجب توسعه و ساخت شهری آباد دانست و خطاب به حضار افزود: قدرت خودتان را باور کنید؛ مردم ما همیشه دنبال قهرمان می گردند اما بدانید که قهرمان اصلی خود شما هستید؛ اگر شما در صحنه حضور داشته باشید و وجودتان پررنگ باشد، مطمئن باشید شهری آباد تحویل خواهیم داد.
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان افزود: هر چه حضور مردم پررنگ تر باشد، امنیت در جامعه بالاتر بوده و مسئولین بهتر به وظایفشان اهمیت داده و جامعه به بالفعل متحول می گردد و شهری زیبا را می توانیم رقم بزنیم.
وی افزود: در همین راستا اولین کار شورای محترم شهر مطرح نمودن بحث خدمات شهری و نظافت شهری بود تا قراردادی که بین شهرداری و شرکت های خدماتی منعقد می شود و پولی که از شما مردم گرفته می شود و به این شرکت ها پرداخت می گردد، در معرض دید شما قرار گیرد و اعلام شود که محله و کوی و برزن شما چگونه و چه روزهایی باید نظافت شود و شرکت ها چه وظیفه ای دارند.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان خواستار همکاری و نظارت مردم بر عملکرد شهرداری و شورای شهر شد و گفت: دست مردمی را می بوسم که هر روز نسبت به کارهایی که در محله شان نشده، معترض باشند؛ مردمی می توانند شهر خودشان را بسازند که پرسشگر و مسئولین آن ها پاسخگو باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ادامه داد: از همین جا از همه پسران، دختران، زنان و مردان و همه بزرگواران رفسنجانی تقاضا می کنم در این مدت خدمت چهارساله با حضور پررنگشان ما را همراهی کنند، ناظر بر کار ما باشند و اگر خطایی از ما سر زد، قویاً تذکر دهند تا در این دوره موجبات فرح و شادی و شهری آباد، بانشاط، پرشور و در شأن فرهنگ مردم رفسنجان را رقم بزنیم.
وی با ابراز خرسندی از حضور گسترده و خانوادگی مردم در جشن عید غدیر به بهترین وجه و بدون کوچکترین انتظامات، خاطرنشان کرد: این مردم مستحق شادی هستند و باید برنامه های بهتری برایشان اجرا شود؛ ان شاء ا... اگر حمایت شما از ما وجود داشته باشد، برنامه را قاطعانه و پررنگ تر در شهر شما برگزار می کنیم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.