پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ − ۱۱:۲۵
رئیس شورای اسلامی شهر:

مهندس عظیمی زاده ظرفیت و انرژی زیادی برای رسیدن به شهری آباد دارد

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به انتخاب مهندس عظیمی زاده به عنوان شهردار رفسنجان به اتفاق آراء اعضای شورای اسلامی شهر، گفت: مهندس عظیمی زاده ظرفیت و انرژی زیادی برای رسیدن به شهری آباد دارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان پس از انتخاب مهندس عظیمی زاده به عنوان شهردار رفسنجان در جلسه یازدهم شورای اسلامی شهر، با بیان اینکه برای معرفی شهردار گزینه های مختلفی مطرح و بررسی شدند، گفت: گزینه های دیگری هم طبق شاخص های اعضای شورا برای تصدی پست شهرداری وجود داشت؛ اما امکان انتقالشان فراهم نبود و یا در جای دیگری به عنوان شهردار انتخاب شدند و یا به لحاظ سنی بازنشسته شده بودند.
وی با تأکید بر اینکه شهردار باید نظام مند و قانون مند باشد، اظهار کرد: شهرداری رفسنجان با توجه به مشکلات عدیده ساختاری نیاز به شخصی مطلع دارد که شهر و شهرداری را اصلاح کند.
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به انتخاب مهندس عظیمی زاده به عنوان شهردار رفسنجان به اتفاق آراء اعضای شورای اسلامی شهر، وی را دارای ویژگی های مردم داری، پشتکار، صداقت و سلامت دانست و با اشاره به سوابق اجرایی وی گفت: مهندس عظیمی زاده ظرفیت و انرژی زیادی برای رسیدن به شهری آباد دارد؛ امیدواریم با همراهی شورا و همفکری مشاوران و خبرگان و کارشناسان و مدیران شهری اعم از نماینده دولت و ملت و امام جمعه محترم، با همدلی و همراهی و هماهنگی و برنامه ریزی در این دوره چهارساله رفسنجانی آباد، زیبا و درخور مردم داشته باشیم.
وی ادامه داد: امیدوارم تصمیم خوبی گرفته باشیم و در پیشگاه خداوند، جانبازان، ایثارگران، خانواده شهدا و گذشته و فرهنگ مردم رفسنجان سربلند و پاسخگوی نیازهای مردمی باشیم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.