پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ − ۱۱:۲۷
شهردار منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر عنوان کرد؛

لزوم همراهی و همدلی شورای اسلامی شهر با شهرداری در بحث مدیریت شهری

مهندس عظیمی زاده گفت: طبیعتاً در بحث مدیریت شهری یک نفر تعیین کننده و نقش آفرین نیست، بایستی هفت عضو شورا به همراه شهردار با کمک یکدیگر این بار سنگین را بلند کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان، در جمع اعضای شورا گفت: طبیعتاً در بحث مدیریت شهری یک نفر تعیین کننده و نقش آفرین نیست، بایستی هفت عضو شورا به همراه شهردار با کمک یکدیگر این بار سنگین را بلند کنند.
وی با اشاره به اینکه شهرداری در سال جاری به دلیل نوع توزیع ارزش افزوده با افت درآمد مواجه هست، اظهار کرد: باید عزمی وجود داشته باشد تا درآمدهای شهرداری را به حد مطلوب برسانیم؛ سستی در بخش های درآمدی شهرداری، این مجموعه را با چالش روبرو می کند.
شهردار منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان دقت در هزینه کرد و کسب درآمد را مهم تلقی کرد و گفت: همه بخش های درآمدی باید پوشش داده شوند و شهرداری در همه بخش ها و آیتم های درآمدی فعال گردد.
مهندس عظیمی زاده ابراز امیدواری کرد که با کمک خداوند و مدد الهی و همراهی نماینده مردم در مجلس و فرماندار آنچه مدنظر شهرداری و شوراست عملیاتی شود و افزود: ان شاء ا... در سایه همدلی و همراهی دوستان آنچه رضایت خداوند و مردم هست، حاصل گردد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.