يكشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ − ۰۸:۱۶
با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر؛

مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری رفسنجان برگزار شد

مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری رفسنجان همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان، با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در محل شهرداری مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مهندس مختاری سرپرست شهرداری و جمعی از پرسنل شهرداری مرکزی برگزار گردید، از ۳۰ بازنشسته یکسال اخیر شهرداری رفسنجان تجلیل به عمل آمد.
مهندس محمدمختاری سرپرست شهرداری رفسنجان در این مراسم ضمن تشکر از حضور ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، از انتخاب شایسته و مدبرانه مهندس محمدرضا عظیمی زاده به عنوان شهردار رفسنجان توسط شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و گفت: به نمایندگی از همکارانم حداکثر تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در راستای برنامه های شهردار منتخب و اهداف برنامه ریزی شده شورای اسلامی شهر قدم های استوار برداریم و سعی خواهیم کرد در راستای شهری آباد، بانشاط و توسعه یافته حرکت کنیم.
وی با تبریک به شهردار منتخب و با اشاره به توان مدیریتی و اجرایی و سوابق ایشان، از خداوند توفیق و موفقیت وی را خواستار شد.
مهندس مختاری هم چنین با گرامیداشت رو خانواده و تکریم بازنشستگان، از زحمات ۳۰ ساله آنان تشکر کرد و برای همه بازنشستگان آرزوی توفیق، سلامتی و موفقیت نمود.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.