چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ − ۲۲:۰۸
رئیس شورای اسلامی شهر مطرح کرد؛

لزوم یکپارچه سازی کشتار دام در سراسر شهرستان تحت نظارت و کنترل کشتارگاه دام رفسنجان

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان خواستار یکپارچه سازی ذبح دام در بخش های کشکوئیه، نوق و ... تحت نظارت و کنترل کشتارگاه دام رفسنجان شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در حاشیه افتتاح پیش سردخانه کشتارگاه نیمه صنعتی دام، ضمن تشکر از اقدام شورای اسلامی شهر و شهردار قبل برای آماده سازی این مجموعه، اظهار کرد: یکی از بزرگترین معضلات رفسنجان در سال های گذشته فعالیت کشتارگاه به صورت سنتی بود که مشکلات فراوانی در بحث بهداشت ایجاد می کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان نیمه صنعتی شدن کشتارگاه دام را در کمک به کنترل مشکلات موجود مؤثر دانست و گفت: با توجه به اینکه گوشت همواره درطول شبانه روز مورد استفاده مردم قرار می گیرد، باید نظارت ویژه ای روی آن می شد.
وی با قدردانی از اقدام بخش خصوصی در راه اندازی پیش سردخانه، تصریح کرد: ایجاد پیش سردخانه در جلوگیری از انتقال بیماری های گوشتی به انسان مؤثر بوده و از نگرانی مردم و بروز معضلات بزرگ اجتماعی ناشی از عدم کنترل پیشگیری می کند.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در ادامه خواستار یکپارچه سازی ذبح دام در بخش های کشکوئیه، نوق و ... تحت نظارت و کنترل کشتارگاه دام رفسنجان شد و آن را در ایجاد سلامت و بهداشت مردم مؤثر دانست و گفت: امیدوارم همه مردم همکاری کرده و گوشت هایی را تهیه کنند که با مهر این مجموعه توزیع می شود.
وی با اشاره به اینکه کشتار دام در این محل با همکاری مجموعه مدیریت شهری انجام می گیرد، خاطرنشان کرد: می طلبد مردم نیز حمایت کنند تا ان شاء ا... روز به روز به سمت سلامت بیشتر در جامعه قدم برداریم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.