جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ − ۱۷:۳۸
مهندس مختاری در مصاحبه رادیویی عنوان کرد؛

انجام برنامه ریزی لازم برای اجرای طرح کاربری مناسب در بلوار امام رضا(ع)

مهندس مختاری سرپرست شهرداری رفسنجان در مصاحبه زنده رادیویی از انجام برنامه ریزی های لازم برای اجرای طرح کاربری مناسب در بلوار امام رضا(ع) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس مختاری سرپرست شهرداری در مصاحبه زنده تلفنی با شبکه استانی صدای مرکز کرمان، در خصوص وضعیت باند میانی بلوار امام رضا(ع)، از انجام هماهنگی با گروه طراحی و معماری دانشگاه آزاد برای ارائه طرح کاربری مناسب در این محل خبر داد و گفت: ضمن بررسی طرح ارائه شده فراخوان برای ورود صاحب نظران منتشر خواهد شد و طرح های ارائه شده توسط دفتر مطالعات و طراحی حوزه معاونت فنی و عمرانی با دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
وی با اشاره به موقعیت بلوار امام رضا(ع) در ورودی شهر رفسنجان از سمت کرمان، طول این بلوار را ۲۰۵۰ متر اعلام کرد و افزود: این بلوار دارای ۳ باند می باشد که باند میانی به دلیل عرض کم و به منظور رفاه حال همشهریان و کسبه مجاور، مسدود شده است.
مهندس مختاری ادامه داد: پیش از این باند میانی به صورت رفت و برگشت مورد استفاده قرار می گرفت و دو باند طرفین عملاً قابل استفاده نبودند؛ لذا شهرداری برای اصلاح آسفالت آن ها اقدام کرد.
وی نیاز به برنامه اصولی تر و مطالعات بیشتر را به دلیل سرعت حرکت اتومبیل ها در باندهای اطراف ضروری دانست و افزود: با توجه به موقعیت کویری شهر و وجود درختان قدیمی با سن ۳۵ سال در اطراف باند میانی، حفظ فضای سبز این محل نیز ضرورت دارد.
سرپرست شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهروندان از باند میانی برای پیاده روی استفاده می کنند و عبور و مرور در معابر اطراف انجام می شود.
مهندس مختاری در ادامه مصاحبه و در پاسخ به سؤالی در خصوص وضعیت خیابان شهید شهنازی و مشکلاتی که خاکی بودن این مسیر برای دانش آموزان مدرسه ایجاد کرده است، گفت: این خیابان به طول ۵۰۰ و عرض ۱۶ متر در حاشیه شهر واقع شده و با توجه به اینکه کاربری های اطراف باغ و انبار هستند، عملاً توجیهی برای آسفالت ندارد؛ اما سعی می کنیم با زیرسازی و شن ریزی مشکلات مدرسه به حداقل برسد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.