دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۷
تشریح عملکرد ۸۰ روزه؛

اقدام و تلاش مؤثر شهرداری در پاکسازی مسیر رودخانه ها

مهندس محمد مختاری در آیین تودیع و معارفه شهردار رفسنجان با اشاره به عملکرد ۸۰ روزه شهرداری در زمان تصدی گری سرپرست، به اهم اقدامات و فعالیت ها در این مدت پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان مهندس محمد مختاری در مراسم تودیع و معارفه شهردار رفسنجان با اشاره عملکرد ۸۰ روزه خود در زمان تصدی سرپرستی شهرداری، به وضعیت مالی شهرداری اشاره کرد و گفت: ما شهرداری را با موجودی ۳۰۰ میلیون تومانی تحویل گرفتیم و در ماه های شهریور و مهر که شهرداری با کمبود درآمد و جذب مواجه است، توانستیم در این دو ماه با لطف و عنایت الهی توانستیم چهار و نیم میلیارد حقوق و مزایای پرسنل شهرداری را پرداخت کنیم.
وی با اشاره به انجام برنامه ریزی جهت پرداخت معوقات حقوق پرسنل شرکت های پیمانکاری شامل ۹ شرکت فضای سبز و ۵ شرکت خدماتی، رقم آن را دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: در حال حاضر در رابطه با پرداخت حقوق پرسنلی هیچ بدهی نداریم.
سرپرست سابق شهرداری رفسنجان هم چنین از راه اندازی مجدد کمیسیون ماده ۷۷ در رابطه با جذب درآمد و کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ در خصوص مسائل بهداشت عمومی شهر خبر داد و با اشاره به فعالیت های اجرایی در حوزه معاونت خدمات شهری، گفت: با توجه به وضعیت اسفناک رودخانه های عبوری از میان شهر که به دلیل برداشت بی رویه و تخلیه نخاله های ساختمانی ایجاد شده بود، مسیر رودخانه ها کاملاً پاکسازی شد و راهکارهای مناسبی برای جلوگیری از تخلیه زباله در این محل ها در حال انجام است.
مهندس مختاری با بیان اینکه تلاش ویژه ای جهت تنظیف معابر، جداول، وسایل حمل و نقل عمومی و ... در شهر صورت گرفته است، اظهار کرد: به منظور تلطیف فضای شهر و ایجاد روحیه در شهروندان آبنماهای سطح شهر رنگ آمیزی و راه اندازی شدند.
سرپرست سابق شهرداری رفسنجان با بیان اینکه در این مدت، ۴۲ کوچه و خیابان به متراژ بیش از ۷۱ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت شده است، ادامه داد: با وجود مشکلاتی که در خصوص کمبود درآمد داشتیم، سعی شد زیرسازی و آسفالت معابر شهر به هیچ وجه تعطیل نشود و فعال باشد.
مختاری هم چنین با اشاره به تولیدات بتنی سازمان عمران از اجرای سنگفرش معابر به متراژ بیش از ۱۶ هزار مترمربع خبر داد و افزود: طی این مدت عملیات بتن ریزی و آماده سازی سقف و عرشه زیرگذر بزرگراه خلیج فارس به میزان ۱۳۴۰ مترمکعب نیز انجام شد.
وی با اشاره به فعالیت مؤثر سازمان پارکها و فضای سبز در بحث گلکاری و نشاء کاری، از تولید بیش از ۹ میلیون نشاء کاری در فصل پاییز خبر داد و گفت: این اقدامات جز با همکاری، همدلی و همیاری همکارانم در شهرداری انجام نگرفته است.
مهندس مختاری ضمن تبریک به شورای اسلامی شهر به واسطه انتخاب به جا و مناسب شهردار، به مهندس عظیمی زاده خیرمقدم گفت و با اشاره به روحیه دلسوزی و پیگیری وی در اجرای امور، خاطرنشان کرد: ان شاء ا... با حرکت در مسیر اهداف جناب مهندس عظیمی زاده، شهری زیبا و باطراوت و درخور مردم رفسنجان رقم بزنیم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.