دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۸
رئیس شورای اسلامی شهر:

باید چرخ حرکت و توسعه را با همکاری رو به رشد ببریم

حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان گفت: باید چرخ حرکت و توسعه را با همکاری رو به رشد ببریم؛ امیدوارم با افقِ بازی که همه اعضای شورا و مخصوصاً جناب آقای عظیمی زاده دارند، در این مسیر حرکت کنیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در آیین تودیع و معارفه شهردار رفسنجان با تشکر از حضور، حمایت و پشتیبانی مردم در عرصه های مختلف نسبت به انقلاب، جمهوری، اسلامیت و آزادی با وجود همه کم و کاستی ها و محدودیت های موجود، اظهار کرد: امروز اگر این تریبون در اختیار ماست و می توانیم در شهر تصمیم بگیریم، مدیون اعتماد مردم و آرای تک تک آن ها هستیم و تنها کاری که می توانیم انجام دهیم، این است که با روش درست و برنامه ریزی صحیح در قالب کار و فعالیت و حرکت به سمت عدالت و آزادی حرکت کنیم.
وی در ادامه انتخاب شهردار را از مهم ترین، اصلی ترین و کلیدی ترین کارهای شورا بیان کرد و باب توسعه نیروی انسانی را در انتخاب صحیح دانست و با اشاره به جلسات متعدد شورای شهر با اقشار و گروه های مختلف، گفت: در این جلسات دریافتیم که شهر رفسنجان خسته از تمام سوء مدیریت هایی است که مردم از آن رنج می برند.
رئیس شورای اسلامی شهر با تأکید بر اینکه انتخاب شهردار حزبی و سیاسی شهر را دچار چالش های بزرگی خواهد کرد، افزود: در این صورت قطعاً مردم و اهداف و انگیزه های امام و رهبری لطمه خواهند خورد و ضربه ای که این افراد به پیکر جمهوری اسلامی می زنند، از ضربه دشمنان ما قوی تر است.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با اشاره به اتفاق آراء اعضای شورا در انتخاب شهردار، از مهندس عظیمی زاده به واسطه پذیرش این مسئولیت در عرصه خدمت رسانی دیگر خود تشکر کرد و گفت: در انتخاب شهردار معیارهایی مدنظر بود؛ تصمیم گرفتیم با دقت و ظرافت، شخصی را فارغ از هرگونه جناح بندی و بومی نگری انتخاب و به توانمندی، کارآمدی، تجربه کاری و صداقت وی توجه کنیم؛ می توانستیم مثل سایر شهرها گزینه های مختلف را معرفی و بسیاری از مدیران داخلی را با این حرکت تضعیف نماییم اما درصدد آن نبودیم.
وی با ابراز خرسندی از شکل گیری حرکت و تغییر موردانتظار مردم، رفسنجان را نیازمند چیزهایی دانست که امروز ندارد و تصریح کرد: باید چرخ حرکت و توسعه را با همکاری رو به رشد ببریم؛ امیدوارم با افق بازی که همه اعضای شورا و مخصوصاً جناب آقای عظیمی زاده دارند، در این مسیر حرکت کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر رشد جامعه را در فضای باز و آزاد دانست و اظهار کرد: اگر به سمت فضای امنیتی برویم، اندیشه و پتانسیل درونی افراد و اهداف والای شهر رشد نمی کند؛ باید فضای باز گفتمان را روز به روز در جامعه بیشتر و مردم را مطالبه گر کنیم.
وی جامعه روبه توسعه را جامعه ای دانست که به کوچکترین رفتارهای مدیرانش حساس است و آن ها را زیرنظر می گیرد و افزود: اگر نظارت مردم به دستگاه ها قوی تر شود، مسئولین جامعه بهتر عمل می کنند؛ همه باید دست به دست هم دهیم تا شهر خسته را از این وضعیت بیرون آورده و آباد کنیم و به جایگاهی که لایق مردم است برسانیم.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در پایان از تلاش شورا و شهردار دوره قبل که تمام توان و فکرشان را گذاشتند و برای شهر خدمت کردند، تشکر کرد و با قدردانی از زحمات مهندس مختاری در مدت زمان سرپرستی شهرداری، اظهار کرد: خدا را شاکریم که شورا در معرفی سرپرست هم اشتباه نکرد و فردی کارآمد را انتخاب کرد که مردم نیز از رفتار و برخورد ایشان راضی بودند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.