پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ − ۱۲:۱۸
شورای اسلامی شهر تصویب کرد؛

تخفیفات تشویقی برای پرداخت عوارض به شهروندان

شهروندان محترم رفسنجانی با پرداخت به موقع عوارض تا پایان بهمن ماه از تخفیفات ۱۰ الی ۱۵ درصدی برخوردار می شوند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، طبق مصوبه هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر، کلیه شهروندانی که از تاریخ ۲۷آبان ماه لغایت ۳۰ آذر ماه جهت پرداخت نقدی عوارض و تکمیل نمای ساختمانی خود اقدام نمایند، از تخفیفات تشویقی ۱۵ درصدی برخوردار می شوند.
طبق این مصوبه تخفیفات تشویقی ۱۰ درصدی به آن دسته از شهروندانی تعلق می گیرد که از ابتدای دی ماه لغایت پایان بهمن ماه با مراجعه به شهرداری عوارض خود را پرداخت کنند.
لازم به توضیح است تشویقات فوق الذکر علاوه بر اجرای ماده ۱۴ لایحه عوارض محلی سال ۱۳۹۶ نیز می باشد و به جز در مواردی که در ادامه خواهد آمد، تحت هیچ شرایطی تخفیف دیگری اعمال نخواهد شد.
بنا به این مصوبه عوارض مربوط به پروانه ساختمانی اعم از صدور پروانه تجاری و مسکونی، افزایش یا تجدید بنا، تمدید پروانه، اخذ پایان کار، اخذ عدم خلاف، تغییر کاربری و ... و هم چنین عوارض کسب شامل صدور یا تمدید پروانه کسب و عوارض پیاده رو مشمول تشویق می گردند اما عوارض مربوط به آراء کمیسیون ماده صد، عوارض نوسازی، سهم درصد تأسیسات یا قدرالسهم شهرداری، عوارض آموزش و پرورش، آراء کمیسیون ماده ۷۷ از این قاعده مستنثی بوده و مشمول تخفیف نخواهند شد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.