دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ − ۱۲:۲۹
قابل توجه سرمایه گذاران محترم؛

بانک اطلاعاتی متقاضیان سرمایه گذاری و مشارکت تکمیل می شود

بانک اطلاعاتی متقاضیان سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های شهرداری رفسنجان، جهت بهره گیری از توانمندی آنان در طراحی و اجرای پروژه ها تکمیل می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، طبق بخشنامه وزارت کشور و تأییدیه شورای اسلامی شهر، به زودی بانک اطلاعاتی مشخصات حقیقی، حقوقی، سازمانها و نهادهای متقاضی سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های ورزشی، فرهنگی، تفریحی، گردشگری، مسکونی، تجاری، اداری و پروژه های بازارچه میدان میوه و تره بار محلی تکمیل خواهد شد، لذا از متقاضیان دعوت می شود اطلاعات مربوط به سوابق و توانمندی های خود را حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری به شهرداری رفسنجان ارسال نمایند.
افرادی که متقاضی همکاری با شهرداری در طراحی و اجرای پروژه ها هستند، می توانند به سایت شهرداری رفسنجان به نشانی www.rafsanjan.ir مراجعه نموده و یا از طریق نشانی پست الکترونیک rafsanjan137@yahoo.com  و نشانی پستی رفسنجان، خیابان تختی، مقابل استادیوم ورزشی تختی اطلاعات مربوط به سوابق خود را ارسال کنند.
لازم به ذکر است شماره تلفن های ۵-۳۴۲۵۸۷۰۱-۰۳۴ و فکس ۳۴۲۶۳۰۵۲-۳۴۲۶۰۸۱۶ پاسخگوی علاقمندان به امور سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری رفسنجان می باشد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.