شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ − ۱۵:۳۵
با صدور پیامی منتشر شد؛

دعوت شهردار رفسنجان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان با صدور پیامی، ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همه اقشار مردم را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، در متن این پیام آمده است:
 
بسمه تعالی
یوم ا... ۲۲ بهمن سالروز فروریختن نظام پوسیده ستمشاهی و به ثمر نشستن مبارزه ملت مسلمان و غیور ایران به رهبری بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و از جمله ایام سرنوشت ساز تاریخ ایران اسلامی است؛ روزی که پایه ریزی تحقق جمهوریت و اسلامیت به عنوان دو رکن اساسی انقلاب اسلامی فراهم گشت و جامعه ای الهی و مردمی بر مبنای اسلام بنا نهاده شد تا الگوی جهانیان معرفی شود.
اکنون در آستانه بلوغ انقلاب اسلامی ایران و در سالروز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب و ورود به چهلمین بهار آزادی، ایران در اوج عزت و اقتدار واقع شده و مردم وفادار و همیشه در صحنه ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب آماده نمایش اتحاد، همدلی و شکوه حضور خود در جشن پیروزی انقلاب هستند تا با خلق حماسه ای عظیم، وحدت و عظمت ایران اسلامی را پیش چشم جهانیان به منصه ظهور برسانند و دشمنان و بدخواهان ملت ایران را مأیوس کنند.
به همین مناسبت از مردم عزیز و فهیم شهر رفسنجان دعوت می کنم با شرکت در راهپیمایی بزرگ مردمی ۲۲ بهمن همپای سایر هموطنان در سراسر کشور، حمایت قاطع خود را از ارزش های انقلابی و اسلامی نشان دهند و این حضور پرشور و شکوهمند پاسخ محکمی به یاوه گویی های منافقان و تفرقه افکنان باشد.
محمدرضا عظیمی زاده
شهردار رفسنجان

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.