چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ − ۱۸:۱۹
شهردار رفسنجان در رادیو اعلام کرد:

۵۰۰ عنوان برنامه در بودجه سال آینده پیش بینی شده است

مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان از پیش بینی ۵۰۰ عنوان برنامه در بودجه سال آینده شهرداری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس عظیمی زاده در برنامه زنده رادیویی «همراه» به ضرورت اولویت بندی اجرای برنامه ها در شهر پرداخت و توجه به زیبایی شهر و انجام امور عمرانی را توأماً مهم عنوان کرد و گفت: ما باید همه شهر را ببینیم، کار زیربنایی برای شهر رفسنجان نیاز هست ولی زیبایی آبروی شهر است؛ شهر زیبا احساس بهتری به شهروندان و بازدید کنندگان می دهد.
وی از اجرای عملیات آسفالت بخشی از خیابان ها و کوچه های سطح شهر به طور همزمان خبر داد و افزود: اگر صرفاً بخواهیم کار زیربنایی انجام دهیم، شهر حالت بی روح و خشن می گیرد؛ باید زیباسازی نیز اتفاق بیفتد.
شهردار رفسنجان هم چنین به پیش بینی ۵۰۰ عنوان برنامه در بودجه سال آینده اشاره کرد و گفت: برای اجرای این برنامه ها بایستی منابع مالی را تأمین کنیم؛ از مردم می خواهیم شهرداری را یاری کنند تا بتوانیم کسری و کمبودها را جبران کنیم.
مهندس عظیمی زاده در ادامه به اهمیت تنظیف معابر اصلی و عمق محلات پرداخت و با بیان اینکه جمع آوری زباله طبق زمانبندی مندرج در تقویم اطلاع رسانی انجام می شود، تصریح کرد: باید نظام جمع آوری زباله و نظافت را در رفسنجان اصلاح کنیم.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از کوچه ها آسفالت نبوده و امکان نظافت در آن ها وجود ندارد، اظهار کرد: اگر وضعیت پیاده رو و آسفالت ساماندهی شود، نظافت نمود بیشتری می یابد.
شهردار رفسنجان هم چنین به چگونگی روند اجرایی پروژه زیرگذر خلیج فارس اشاره نمود و از بهره برداری این پروژه در سه ماهه ابتدایی سال آینده خبر داد و گفت: زیرسازی بخش زیرین پروژه در حال اجراست و پس از آن خاکبرداری اطراف برای اصلاح شیب مسیر آغاز می شود و همزمان زیرسازی، جدولگذاری، روشنایی، سپتینگ و تأسیسات پیش بینی شده اجرا خواهد شد.
مهندس عظیمی زاده در ادامه به تکمیل فاز اول پروژه پیامبراعظم(ص) اشاره کرد و از افتتاح آن در سال ۱۳۹۷ خبر داد و افزود: اقدامات اجرایی پروژه بدلیل عملیاتی نشدن توافق اداره اوقاف با سرمایه گذار در خصوص واگذاری مغازه های مقابل مرکز، به تعویق افتاده است.
اجرای عملیات بهسازی پارک ارغوان نیز از جمله مواردی بود که شهردار رفسنجان از بهره برداری آن در سال آتی خبر داد.
مهندس محمدرضا عظیمی زاده در بخش دیگری از صحبت های خود، به آغاز عملیات پیاده روسازی خیابان شهید بهشتی از پانزدهم فروردین ماه اشاره کرد و گفت: به منظور جلوگیری از وقوع مشکل برای شهروندان در ایام پایانی سال اجرای این عملیات به سال آینده موکول گردید.
وی با تأکید بر اینکه شهرداری رفسنجان به دنبال رفاه حال شهروندان در ایام پایانی سال می باشد، علت آغاز عملیات اجرایی پیاده روی خیابان شهدا را درخواست اداره آب مبنی بر فرسودگی لوله و بروز مشکلاتی در آبرسانی بیان کرد و افزود: با توجه به اینکه حفاری لوله آب در این محل انجام شده بود، پیاده رو با سنگفرش جدید بهسازی شد.
شهردار رفسنجان با اشاره به وضعیت غیرقابل قبول آسفالت در شهر، اظهار کرد: اولویت ما اجرای عملیات آسفالت شبکه های خاکی و پس از آن اجرای روکش آسفالت می باشد که در سال آینده به هر دوی آن ها بطور همزمان خواهیم پرداخت.
وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری، حمایت و ابراز لطف شهروندان در ماه های اخیر، گفت: از رعایت موارد ایمنی در شب چهارشنبه آخر سال توسط همشهریان عزیز که نشان از فرهنگ و اصالت آنان دارد، تشکر می کنم.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.