چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ − ۰۹:۲۶
با صدور پیامی صورت گرفت؛

قدردانی شهردار رفسنجان از خدمات نوروزی نهادها و دستگاه های اجرایی

مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان از خدمات نوروزی نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی ۱۳۹۷ قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس محمدرضا عظیمی زاده با قدردانی از زحمات و تلاش های ارزنده کلیه مجموعه دست اندرکار و پرتلاش اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، مجموعه مدیریت شهری و پرسنل زحمتکش شهرداری، آتش نشانی، آموزش و پرورش، پلیس راه، اورژانس، هلال احمر، کادر پزشکی و درمانی و واحدهای همکار که با حضور فعال و شبانه روزی در آستانه نوروز و پس از آن موجبات آسایش و راحتی مردم شریف و میهمانان نوروزی را فراهم نمودند، توفیقات روزافزون همگی این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستار شد.
وی ادامه داد: به رسم قدرشناسی باید به همه کسانی که در نوروز ۱۳۹۷ طعم تعطیلات را نچشیدند و از همراهی در کنار خانواده شان گذشتند و با همت و تلاشی ستودنی به خلق خدا خدمت کردند و از این مأموریت سربلند بیرون آمدند، خداقوت گفت و همتشان را ارج نهاد.
شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان ضمن سپاسگزاری از تک تک پرسنل نهادها و دستگاه های اجرایی خدمتگزار در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۷ از این همکاری و همراهی ارزشمند ابراز خشنودی نموده و برای همگی آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.