يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ − ۱۱:۳۰
صبح امروز؛

قدردانی جمعی از ژیمناست های قهرمان از شهردار رفسنجان

صبح امروز جمعی از ژیمناست های قهرمان رده سنی خردسال در دیدار با مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان از تلاش وی در ایجاد تحول در شهر قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، خردسالان ژیمناست با اهداء گل به شهردار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری، خواستار حمایت وی از ورزش ژیمناستیک شدند.
لازم به ذکر است تیم ژیمناستیک خردسالان به مربیگری جناب آقای آروین قادری مربی و قهرمان کشوری رشته ژیمناستیک از شهریور ۹۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و در مدت شش ماه موفق به کسب مقام قهرمانی در سطح شهرستان شده است.
قادری در حاشیه این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت شهردار رفسنجان در مدت زمان حضور وی در شهر، با بیان اینکه خردسالان بایستی در کنار قهرمانی منش پهلوانی را نیز بیاموزند، هدف از این دیدار را ترویج فرهنگ قدردانی از آنانی دانست که برای شهر تلاش می کنند.
وی در ادامه خواستار بهبود امکانات و تجهیزات در این رشته ورزشی با حمایت مسئولین شد و گفت: در حال حاضر استعدادهای فراوانی در این رشته و در میان رده های سنی مختلف وجود دارد که با صرف زمان و هزینه و ایجاد انگیزه در میان علاقمندان به خصوص کودکان و خردسالان می توان به قهرمانی آنان در آینده ای نزدیک امیدوار بود.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.