پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ − ۰۹:۴۹
رئیس شورای اسلامی شهر خواستار شد؛

لزوم مشارکت و همفکری شهروندان در مدیریت شهری

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در اولین تالار گفتمان شهری، خواستار مشارکت و همفکری شهروندان در مدیریت شهری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر در اولین تالار گفتمان شهری از پایه گذاری این برنامه در رفسنجان به عنوان اولین شهر در ایران ابراز خرسندی نمود و گفت: همه همفکران و دلسوزان شهر باید نسبت به شهرشان دغدغه داشته باشند.

وی افزود: اولویت های مدیریت شهری را به ما معرفی کنید تا همه مردم شهر در تصمیمات شهر و شورا مشارکت داشته باشند و بتوانیم تصمیمات جامع و کاملی بگیریم.

رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از حضور شهروندان در این نشست، ادامه داد: به خودمان می بالیم که شهروندانی داریم که با سبقه بزرگ منشی و بزرگواری در این جلسه شرکت نمودند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با همدلی بین مسئولان و همراهی مردم و فرهیختگان شهر در خیزش بزرگی که رفسنجان در آن قرار گرفته است، همراه و همگام باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان خواستار استمرار تعامل و گفتمان شد و اظهار کرد: حضور بزرگان و فرهیختگان در شهر باعث تقویت روحیه نشاط و کار می شود و پشتوانه ای قوی از اندیشمندان خواهد بود.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.