پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ − ۱۱:۵۲
همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه منتشر شد؛

پیام تبریک مدیر روابط عمومی شهرداری رفسنجان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مدیر روابط عمومی شهرداری رفسنجان فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، متن پیام محمد رفیعی به شرح ذیل می باشد:

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد".

حلول ماه پر خیر و برکت رمضان و تقارن آن با روز ارتباطات و روابط عمومی را به فال نیک گرفته و برای همه کسانی که با همت و پشتکار در این عرصه فعالیت می کنند، توفیق روزافزون و موفقیت و سربلندی در زندگی را خواستارم.

بدون تردید روابط عمومی به عنوان محور اصلی اطلاع رسانی و ارتباطات نقش مؤثری در آگاهی بخشی جامعه و فرهنگسازی دارد و ما نیز در روابط عمومی شهرداری رفسنجان برای تحقق این مهم تلاش خود را به کار بسته و همواره پذیرای پیشنهادات و نظرات شهروندان و مردم خوب و عزیز رفسنجان هستیم.

روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان، همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی که در واقع عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی می باشند، تبریک و تهنیت عرض نموده و اميدوارم شاهد موفقيت همه این عزیزان در مسير اعتلاي اهداف جامعه ي اسلامي ایران باشيم.

محمد رفیعی

مدیر روابط عمومی شهرداری رفسنجان

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.