چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ − ۲۰:۳۴
رئیس شورای اسلامی شهر؛

بانوان نیازمند برنامه ریزی و مدیریت های خوب شهری هستند

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در آیین افتتاح ایستگاه سلامت بانوان گفت: واقفیم که بانوان نیازمند برنامه ریزی و مدیریت های خوب شهری هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در آیین افتتاحیه ایستگاه سلامت در پارک بانوان، ضمن تشکر از ایجاد این مرکز توسط شهرداری و با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، خواستار افزایش چنین حرکت هایی در شهر شد و گفت: رویکرد ما در شورای اسلامی شهر به مسائل جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما واقفیم که بانوان نیازمند برنامه ریزی و مدیریت های خوب شهری هستند.

وی با بیان اینکه بیش از نیمی از جامعه رفسنجان را بانوان تشکیل می دهند، اظهار کرد: بانوان دارای استعدادهای بسیار خوبی هستند و در هر رشته ای که ورود پیدا کرده اند، حائر رتبه های برتر گشته اند اما برنامه ریزی ها و امکانات برای رشد و ارتقاء آنان مطلوب نیست.

وی ادامه داد: ان شاء ا... با برنامه ریزی و مدیریت بسیار خوب شهردار و پرسنل خدوم شهرداری و همکاری مردم خوب رفسنجان بتوانیم جامعه رفسنجان را سالم و شاد و پیشرو در توسعه فرهنگی کشور رقم بزنیم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان خاطرنشان کرد: نوید می دهم با همکاری شما مردم عزیز مسیر خوبی برای پیشرفت شهر در همه ابعاد به خصوص بانوان انجام خواهیم داد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.