چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ − ۲۰:۴۰
شهردار رفسنجان تأکید کرد؛

لزوم توجه به سلامت و شادابی شهروندان در شهر انسان محور

شهردار رفسنجان در آیین افتتاحیه ایستگاه سلامت بانوان گفت: شهر انسان محور و دارای اصالت و پیشینه تاریخی باید تک تک شهروندانش نیز سالم، پرتلاش، پرتحرک و شاداب باشند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان در آیین افتتاح و بهره برداری از ایستگاه سلامت در پارک بانوان، گفت: در آستانه خرداد ماه و در ایامی که یادآور حماسه سازی رزمندگان عزیز هست، افتتاح این مرکز سلامت در افزایش سلامتی و بهبود وضعیت سلامتی بانوان مؤثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شهر انسان محور و دارای اصالت و پیشینه تاریخی باید تک تک شهروندانش نیز سالم، پرتلاش، پرتحرک و شاداب باشند، اظهار کرد: ایجاد چنین مراکزی با هماهنگی سایر دستگاه ها و با کمک معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در کنار پارک بانوان می تواند مکمل بسیار خوبی برای رسیدن به این اهداف باشد.

مهندس عظیمی زاده با اشاره به بهره برداری از فرهنگسرای کودک و آینده در بوستان جوان طی سه ماه آینده، تصریح کرد: ایجاد این فرهنگسرا با همکاری شورای اسلامی شهر در دست برنامه ریزی است.

شهردار رفسنجان از بهبود وضعیت تفریح و ورزش بانوان در شهر خبر داد و افزود: با توجه به نقش و تأثیر بسزای بانوان در پرورش نسل آینده و تحکیم بنیان خانواده، ضروریست خواسته ها و نیازهای آنان بررسی و با هماهنگی ارگان ها عملیاتی شود.

وی از تلاش شهرداری برای بهبود وضعیت پارک بانوان و ارائه خدمات بهتر در آن خبر داد و با بیان اینکه برای شهر رفسنجان وجود یک پارک بانوان کافی نیست، گفت: با هماهنگی شورای اسلامی شهر عملیات اجرایی یک پارک بانوان دیگر را در شهر آغاز می کنیم.

شهردار رفسنجان هم چنین از استقرار بخش فرهنگی و امور بانوان در شهرداری برای ارتباط بیشتر و بهتر بانوان خبر داد و افزود: قصد داریم جلسات مشاوره گروهی را تشکیل و در بخش های مختلف برنامه ریزی کنیم و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و با مجوز شورای اسلامی شهر آن را عملیاتی کنیم.

برچسب ها

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.