يكشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ − ۱۳:۴۶
شهردار رفسنجان عنوان کرد؛

تأثیر المپیاد ورزشی محلات در ایجاد همدلی و همبستگی بین شهروندان

شهردار رفسنجان ایجاد همدلی و همبستگی بین شهروندان و کشف استعدادهای ورزشی را از اهم نتایج برپایی المپیاد ورزشی محلات عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی محلات که با حضور جمعی از ورزشکاران و مسئولین برگزار شد، گفت: ایده برگزاری المپیاد از سوی شورای اسلامی شهر و با تصویب شورا به منظور جلوگیری از پرداخت مساعدت های متفرقه برای ورزش و نظارت و مدیریت بیشتر بر هزینه ها مطرح گردید.

 

وی با بیان اینکه اولین المپیاد ورزشی با کاستی ها و دشواری هایی همراه بود، اظهار کرد: این اقدام شروعی بر حرکات ورزشی است که در آینده در سطح شهر رفسنجان اجرا خواهد شد.

 

مهندس عظیمی زاده از همکاری و حمایت اداره ورزش و جوانان و عوامل شهرداری تشکر کرد و افزود: این حرکت خودجوش و مردمی در فضای سالمی شکل گرفت و فرصت مناسبی برای ورود ورزش به میدان با حضور کلیه رده های سنی فراهم نمود.

 

شهردار رفسنجان با اشاره به تأثیر مطلوب المپیاد ورزشی محلات در رفسنجان، ایجاد همدلی و همبستگی بین شهروندان و کشف استعدادهای ورزشی را از اهم نتایج برپایی المپیاد عنوان کرد و گفت: برگزاری المپیاد ورزشی محلات علاوه بر ایجاد حس رقابت سالم بین محلات در افزایش تعلق خاطر شهروندان به محله های قدیمی و باززنده سازی نام محلات مؤثر خواهد بود.

 

مهندس عظیمی زاده هم چنین از استمرار برگزاری المپیاد ورزشی محلات در آینده با استقبال پرشور شهروندان و با همکاری اداره ورزش و جوانان به عنوان سیاستگذار امر ورزش ابراز امیدواری کرد.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.