يكشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ − ۱۳:۲۱
شهردار رفسنجان عنوان کرد؛

المان انگشتر منتسب به امام هشتم در میدان امام رضا (ع) نصب می شود

مهندس عظیمی زاده در جلسه کمیته فنی شهرداری رفسنجان از آغاز طراحی المان انگشتر منتسب به امام هشتم در میدان امام رضا علیه السلام خبر داد

شهردار رفسنجان هم چنین به شروع نصب تابلوهای راهنمای مسیر در معابر توسط معاونت خدمات شهری اشاره نمود و گفت: این اقدام به منظور ساماندهی مسیرهای پر تردد و با هدف تسهیل در رفت و آمد شهروندان انجام می گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه طراحی بخشی از بوستان های محله ای انجام گرفته و یا در دست احداث می باشد، اظهار کرد: احیاء و طراحی فضای سبز منحصربفرد در میدان خاتم الانبیاء در دستور کار سازمان فضای سبز قرار گرفته و اجرا می شود.

 

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملیات بهسازی و آسفالت معابر شهری به همت سازمان عمران در طول سال و در نقاط مختلف شهر ادامه دارد.

مهندس عظیمی زاده یادآور شد: قصد داریم با همکاری واحدهای عمرانی، خدماتی و فضای سبز خیابان بنفشه را به محور گردشگری تبدیل کنیم و با حذف زوائد بصری، محیطی دلچسب و زیبا برای شهروندان فراهم کنیم.

 

شهردار رفسنجان در پایان با اشاره به برنامه ریزی های لازم پیرامون اجرای گذرهای فرهنگی در سطح شهر، تصریح کرد: به همت معاونت فنی و عمرانی طراحی، اجرا و نصب المان های ورزش و سلامتی در گذر سلامت واقع در بلوار زیتون در دست اقدام است.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.