?” از چشم دختران ببینیم” جشنواره ای جذاب که به دختران بها می دهد ?نفر اول بخش ویژه دوربینی دومین…

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۲۲۷

?” از چشم دختران ببینیم” جشنواره ای جذاب که به دختران بها می دهد

?نفر اول بخش ویژه دوربینی دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” گفت: این جشنواره از جهت اولویت و بهاء دادن به دختران و اینکه همه چیز از چشم آنها دیده می شود، جالب و جذاب است

?به گزارش فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان؛ مینا نوعی اهل تبریز است و هفت سال است که در حرفه ی عکاسی فعالیت دارد.

?وی با خبرگزاری مهر و روزنامه همشهری در زمینه عکاسی خبری فعالیت داشته است، در حال حاضر کار عکاسی خبری، مستند و خیابانی انجام می دهد.

?نوعی در کنار عکاسی با دوربین، به عکس گرفتن از سوژه ها با موبایل در خیابان علاقمند است.وی یکی از شرکت کنندگان دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” است که توانست در بخش ویژه دوربینی این جشنواره، رتبه اول را کسب نماید.

?این هنرمند عکاس در گفتگویی می گوید: در جشنواره و نمایشگاه های مختلفی شرکت کرده ام و از اینکه با سفر به شهرها با فرهنگ های مختلف آشنا شوم برایم جذاب است.

?وی می افزاید: عنوان جشنواره” از چشم دختران ببینیم” از جهت اولویت و بهاء دادن به دختران و اینکه همه چیز از چشم آنها دیده می شود برایم خیلی جالب بود.

? مینا نوعی با اظهار خوشحالی از کسب رتبه اول در این جشنواره و با تاکید بر بخش ویژه این جشنواره گفت: بخش ویژه این جشنواره به روزهای سخت کرونایی تعلق داشت، ثبت این روزهای سخت برای عکاسان مهم است که آثار خودشان را ماندگار کنند.

?وی استفاده از تجربه عکاسان بزرگ ایران را در کنار این جشنواره مهم دانست و گفت: برای بهتر برگزار شدن چنین جشنواره هایی می توان از تجربه استادان بزرگ عکاسی که تجربه برگزاری چنین جشنواره های را دارند استفاده کردوهمچنین پیشنهاد می دهم در کنار این جشنواره از عکاسان کشور جهت سفر به رفسنجان دعوت شود.

?این هنرمند عکاس تبریزی بر تاثیرگذاری جشنواره های فرهنگی بر فرهنگ شهر اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره های عکس و به طور کل فعالیت های فرهنگی باعث استقبال عموم جامعه می شود حتی ممکن است کسانی به رشته عکاسی علاقمند شوند.

?وی بر تداوم این جشنواره تاکید کرد و گفت: امیدوارم این جشنواره ادامه داشته باشد و در دوره های بعدی با حضور عکاسان در راستای معرفی و فرهنگ شهر برگزار شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید