♻️ارسال آثار خوب در بخش اصلی دوربینی، داوری را سخت کرده بود ?داور دومین جشنواره ” از چشم دختران ببینیم…

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۷۶

♻️ارسال آثار خوب در بخش اصلی دوربینی، داوری را سخت کرده بود

?داور دومین جشنواره ” از چشم دختران ببینیم ” گفت: در بخش اصلی دوربینی، آثار بسیار خوبی از سراسر ایران رسیده بود و اینکه نمی توانستیم بیشتر از دو نفر را در این بخش برای اهدای جوایز انتخاب کنیم داوری را سخت می کرد.

به گزارش فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان؛ #عباس_بلوچی یکی از داوران جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” بعد از پایان داوری در گفتگویی اظهار کرد: شکل گیری جشنواره ای مختص خانم ها، مشارکت بانوان عکاس سراسر کشور و اینکه از چشم آنها به شهر و جامعه شهری نگاه می شود وجه امتیاز این جشنواره محسوب می شود.

?وی با اشاره به ارسال هزار اثر به دبیرخانه جشنواره عکس دختران گفت: در بخش اصلی دوربینی، آثار بسیار خوبی از سراسر ایران رسیده بود و اینکه نمی توانستیم بیشتر از دو نفر را در این بخش برای اهدای جوایز انتخاب کنیم داوری را سخت می کرد.

?بلوچی افزود: در بخش قرنطینگی و کرونا آثار خوبی ارسال نشده بود شاید یکی از دلایل آن این بود که این موضوع تازه شکل گرفته بود و کسی به آن توجه نکرده بود.

?وی ضمن تشکر از مجموعه شهرداری، معاونت فرهنگی وروابط عمومی،روند رو به رشدجشنواره را قابل تقدیر دانست و گفت: امیدواریم این جشنواره هر سال تداوم داشته باشد و دبیرخانه دائمی شکل گیرد تا شاهد حضور تعداد زیادی از عکاسان خانم از سراسرکشور باشیم.

?این هنرمند عکاس بیان کرد: اگر به مسائل شهری توجه شود رخدادهای فرهنگی خوبی اتفاق خواهد افتاد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید