?دبیر دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” از پایان داوری‌ این جشنواره در رفسنجان خبر داد و گفت:…

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۷۵

?دبیر دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” از پایان داوری‌ این جشنواره در رفسنجان خبر داد و گفت: نتایج و اسامی برترین های جشنواره، دهم تیرماه اعلام می شود

?به گزارش فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان؛ ساجده دهقانی با اعلام این خبر افزود: عصر روز گذشته داوری جشنواره عکس دختران به پایان رسید، در این رویداد ملی قریب به هزار اثر به دبیرخانه جشنواره فرستاده شد که ۹۷ اثر از ۴۳ عکاس در دو بخش اصلی و ویژه( دوربینی و موبایلی) برگزیده و به نمایشگاه راه یافتند.

?دبیر دومین جشنواره عکس دختران با اشاره به اینکه در تاریخ دهم تیرماه نتایج و اسامی برندگان این جشنواره اعلام خواهد شد عنوان کرد: نمایشگاه مجازی آثار منتخب این جشنواره یازدهم تا سیزدهم تیرماه مصادف با ولادت امام رضا (ع) و نمایشگاه حضوری آن از هیجدهم تا بیستم تیرماه در محل گذر فرهنگی و تفریحی بنفشه برگزار خواهد شد.

?دهقانی افزود: از ۹۷ اثر راه یافته به نمایشگاه؛ ۴۷ اثر در بخش اصلی دوربینی، ۲۴ اثر در بخش اصلی موبایلی، ۱۶ اثر در بخش ویژه دوربینی و ۱۰ اثر در بخش ویژه موبایلی پذیرفته شدند.

?وی عنوان کرد: استان‌‌های کرمان، تهران، فارس و اهواز به ترتیب بیشترین شرکت‌کننده را در جشنواره داشتند.

?دبیر دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” گفت: علاقمندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه مجازی عکس دختران و اطلاع از آخرین اخبار فرهنگسرای رسانه شهرداری از طریق لینک های زیر اقدام نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید