♻️”از چشم دختران ببینیم” جشنواره ای ویژه که بازتاب دهنده دید دختران است ?نفر اول بخش اصلی دوربینی دومین جشنواره…

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۲۶۸

♻️”از چشم دختران ببینیم” جشنواره ای ویژه که بازتاب دهنده دید دختران است

?نفر اول بخش اصلی دوربینی دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” گفت: اولین بار است که در این سالها می بینم جشنواره ای ویژه دختران برگزار شده است و بازتاب دهنده دید و نگاه آنها به زندگی و جامعه خودشان است.

نگین محمدی فرد اهل اصفهان است، از سال ۹۶ عکاسی را به صورت حرفه ای در ژانرهای پرتره، مستند، خیابانی و معماری شروع کرده است.

?وی یکی از شرکت کنندگان دومین جشنواره عکس ” از چشم دختران ببینیم” است که توانست در بخش اصلی دوربینی رتبه اول را کسب نماید.

? محمدی فرد در گفتگویی می گوید: اولین بار است که در این سالها می بینم جشنواره ای ویژه دختران برگزار شده است و بازتاب دهنده دید و نگاه آنها به زندگی و جامعه خودشان است.

?وی با تشکر از دبیر جشنواره و کسانی که در این راه زحمت کشیدند افزود: از اینکه در بخش دوربینی نفر اول شدم، خوشحالم و باعث افتخارم هست که نامم در کنار نام سایر دختران پر تلاش سرزمینم ثبت شده است.

?محمدی با تاکید بر اهمیت و شناخت هر چه بیشتر شهر و مشکلات آنها گفت:کمک به شناخت جامعه و یافتن راه حل هایی برای مشکلات شهرها معادل کمک به رفع بخش عمده ای از مشکلات اجتماعی خواهد بود که این شناخت از راه های مختلفی میسر است، یکی از این راهها عکاسی شهری است که ابعاد مختلف جامعه شهری و فضا و فرهنگ شهری را مورد بررسی قرار می دهد.

?وی افزود: دختران عکاس با نگاه دقیق تر به مشکلات جامعه می توانند آنها را به تصویر بکشند و مدیران شهری را از این مشکلات آگاه سازند که این امر از طریق برگزاری جشنواره هایی چون ” از چشم دختران ببینیم” محقق می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید