♻️”از چشم دختران ببینیم” بهترین اتفاقی است که برای دختران کشور رقم خورد ?نفر اول بخش ویژه موبایلی دومین جشنواره…

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۵۵

♻️”از چشم دختران ببینیم” بهترین اتفاقی است که برای دختران کشور رقم خورد

?نفر اول بخش ویژه موبایلی دومین جشنواره عکس” از چشم دختران ببینیم” معتقد است این جشنواره یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای دختران کشورم رقم خورد؛ از این جهت که آنها می توانند راحت نظر و دیدشان را نسبت به هر چیزی باهمه به اشتراک بگذارند.

? به گزارش فرهنگسرای رسانه شهرداری رفسنجان؛ نگین سیدی اهل رفسنجان ۲۰ سال سن دارد، دانشجو است و به گفته خودش علاقه زیادی به عکاسی دارد.

?وی که یکی از شرکت کنندگان دومین جشنواره عکس” از چشم دختران ببینیم” است توانست نفر اول بخش ویژه موبایلی این جشنواره را کسب نماید.

?وی در گفتگویی در خصوص این جشنواره می گوید: این جشنواره یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای دختران کشورم رقم خورد؛ از این جهت که آنها می توانند راحت نظر و دیدشان را نسبت به هر چیزی باهمه به اشتراک بگذارند و اینکه فکر و دیگاه آنها دیده می شود و به آن اهمیت داده می شود مهم است.

?سیدی با اظهار خرسندی از این جشنواره که محدودیت سنی و شهری نداشت، افزود: نفر اول شدن حس خوبی دارد، از اینکه رتبه اول را در این بخش کسب کردم خیلی خوشحال شدم، اما از طرفی برای عکسای زیبایی که مقامی نیاوردند ناراحت شدم .

?وی نشان دادن توانایی و طرز فکر دختران نسبت به جامعه را از تاثیرات مهم این جشنواره عنوان کرد و گفت: پیشنهاد می کنم غیر از عکس در زمینه های دیگر هم برای دختران مسابقه هایی برگزار کنید به طور کلی فعالیت های فرهنگی تاثیر مثبتی بر جامعه دارد و اخیرا هم فعالیت های فرهنگی رنگ بیشتری به خود گرفته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید