اجرای خط کشی حریم ایستگاه های اتوبوس

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۱

?مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهری شهرداری از خط کشی ایستگاه های اتوبوس در معابر سطح شهر خبر داد و گفت: در این طرح تمامی ایستگاه های اتوبوس خط کشی خواهدشد و به زودی خط کشی ایستگاههای تاکسی نیز آغازمیگردد.

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرضا سلمانی با اعلام این خبرعنوان کرد : ساماندهی وخط کشی ایستگاه های اتوبوس با هدف رفاه حال شهروندان وسهولت عبور و مرور اتوبوس می باشد که در این راستا عملیات اجرایی خط کشی استاندارد ، کف نوشته در ایستگاهها به همت پرسنل این سازمان آغاز گردیده است.

?وی افزود : هدف از اجرای این طرح ، ایجاد نظم وحدت رویه در عبور و مرور در ایستگاه های اتوبوس و به تبع آن اعمال قانون جهت جلوگیری از توقف خودروهای شخصی در ایستگاهها می باشد که با مشخص نمودن حریم ایستگاه های مذکور و ممانعت پلیس از توقف سایر وسایط نقلیه در حریم مشخص شده کمک شایانی به تسهیل ترافیک معابر شهری خواهد نمود.

?وی در ادامه گفت: ایستگاه های اتوبوس در هفته ی جاری در حال خط کشی می باشد که خط کشی ایستگاه های تاکسی نیز بتدریج در اولویت های بعدی انجام خواهد شد.

?مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری در پایان بیان کرد : در کنار اقدامات ترافیکی اهمیت بهبود سیمای مبلمان شهری و هماهنگی بین عناصر مختلف شهری به لحاظ مباحث زیبا سازی در طرحهای ترافیکی و توسعه کیفی فضای شهر با هدف شکل گیری شهر انسان محور مورد تاکید می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید