آغاز سال سوم فعالیت شورای پنجم

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۸

بنام خدا

اعتماد،
بذری بود که به دستان پر از مهر شما مردم قهرمان و پهلوان پرور ،در خاک زرخیز رفسنجان کاشته شد و دو سال تمام است که با مهربانیِ همراه با دغدغه مندی و مطالبه گری شما مردم هوشمند و دوراندیش رفسنجان سر برآورد و بالید و برومند شد.

مسیری که تنها طی دو سال عمر شورای پنجم شهر در رفسنجان طی شد را به قضاوت شما مردم میگذاریم.

علیرغم وجود موانع فراوانی که برسر راه خدمتگذاری شورای شهر و شهرداری بود و باعث میشد که انجام وظیفه را دشوار نماید اما عشق به مردم و تعهد ما به اعتماد همشهریان و بیان سپاس بیش از حد مردم نسبت به نمایندگان خود انگیزه بزرگی برای عبور از موانع بود.

انتخاب شهرداری متخصص وعملگرا بیش از آنکه نتیجه همفکری شورا باشد برآیند همدلی و خرد ورزی مردم رفسنجان بود که حاصل آن بازآفرینی و زندگی دوباره شهر بود که همچنان نیز با همان قدرت ادامه خواهد داشت.

اکنون که در آغاز سال سوم فعالیت شورای پنجم (شورای همدلی)هستیم با خدای بزرگ، شهدای شاهد و گرانقدر و شما مردم عزیز عهد می بندیم ،همچون گذشته که نظریات و سلیقه های فردی و شخصی در تصمیم گیری شورا اثر نداشت بر اساس قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عمل نماییم و تا آخرین لحظه ی حضور از هیچ تلاشی در مسیر خدمتگذاری و ساختن شهری زیبا و شایسته رفسنجانیهای بزرگ و بزرگ پرور فروگذار نباشیم.

بر خود لازم میدانم، از همه حمایتهای خالصانه شما عزیزان و نماینده محترم و مدیران همراه تشکر نمایم و اگر قصوری از ما سر زده است عذرخواهی نمایم.

علی هاشمیان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید