کمیسیون برنامه وبودجه

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۵۶

♻️با دستور حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان، گزارش قطعی حسابرسی سال ۱۳۹۷ شهرداری و سازمانهای تابعه در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفت.

 

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان عصردیروز گزارش قطعی حسابرسی سال ۱۳۹۷ در کمیسیون برنامه و بودجه مطالعه و بررسی شد.این جلسه که باحضور رئیس واعضای کمیسیون ؛ شهردار، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، رئیس اداره مالی شهرداری و مدیران عامل سازمان های عمران، آتشنشانی و فضای سبز برگزارشد ، گزارش تفکیکی حسابرسی توسط مؤسسه مربوطه قرائت و تشریح شد.

 

?مهندس پاکزاد رئیس کمیسیون پس از استماع گزارش، ضمن بررسی کامل موارد مطرح شده، با قدردانی از عملکرد مالی شهرداری در گزارش حسابرسی، و تشکر از شهرداری و سازمانهای تابعه بر شفاف سازی پیرامون موارد مطرح شده و رفع ایرادات شکلی تاکید نمود.

 

?رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در جمع مدیران و‌کارشناسان با تأکید بر لزوم انعکاس دقیق گزارش های مالی از سوی شهرداری رفسنجان، خواستار بهره گیری از نیروهای متخصص در این حوزه شد و افزود: با توجه به حساسیت موضوع ضروریست نسبت به ارائه گزارش های مالی حساسیت و دقت بیشتری صورت گیرد و در صورت لزوم آموزشهای لازم به کارشناسان و مدیران مربوطه ارائه شود.

 

?مهندس پاکزاد در ادامه با اشاره به ضرورت بروز رسانی سیستم های مالی شهرداری و سازمان‌های وابسته، اظهار کرد: پیشنهاد می شود برای شفاف سازی هرچه بیشتر املاک و دارایی های شهرداری، حسابداری تعهدی اجرا شود.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید